avatarklepil
(Sobota, 24 Pro. 18:12)
Taky přeji všem Fatalům krásné a pohodově Vánoce, hlavně to zdravíčko a hodně božího požehnání. A samozřejmě hodně dárečků pod stromečkem, hlavně těch airsoftových. A pozor na kuličky, vlastně na kosti:-)
avatarGudran
(Neděle, 25 Pro. 23:12)
Tak se musím pochlubit co jsem dostal od Ježíška, poukázky do Anaureusu za 2 litry :-)
avatarmichal
(Pondělí, 26 Pro. 08:12)
Také přeji všechno nejlepší k svátkům. Gudrane je vidět,že máš novou přítelkyni. Příští rok dostaneš ponožky.
avatarsimir
(Pondělí, 26 Pro. 12:12)
Přeji všem Fatalům hezké svátky a štastný Nový rok.Když jsme v tom chlubení já dostal Masadu a špagina.
avatartermit
(Středa, 28 Pro. 13:12)
Novou přítelkyni nemám a asi jsem i dost zlobil, dostal jsem alkohol a knížku. Teď se musím trápit sám, co si mám koupit :)

1 · 2
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře
Navštěvnost
Dnes 100 Celkem 22801 Online 1 Členové online 0

Archive for Červenec, 2011

AS Portál 2011

Pár vět o víkendové akci s názvem AS portál 2011. Vzhledem k tomu, že samotná hra byla naplánovaná non-stop ze sobotního rána do nedělního odpoledne a i doprovodný program byl poměrně bohatý, je informací dost a dost. Rozhodl jsem se, protože lidi co tam byli ví a lidi co tam nebyli stejně nepochopí, že nemá cenu se dlouze rozepisovat a tvořit sáhodlouhé slohy. Proto jen velmi stručně a pouze fakta.

Matto nabral v pátek mě a Vrabčáka o půl osmé večer na Kačerově odkud jsme společně s Klepilem a Phedorem vyrazili směr Ralsko. Cesta proběhla v pohodě a bez zádrhelů, takže zhruba za hodinku a nějaké ty drobné jsme dorazili na místo. Tam už na nás čekal Tomáš, který sebou přivezl Shakespeara s Macikem. Tím počet Fatalů v cílové zóně Tango Bravo (mé soukromé Read the rest of this entry »

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4