avatarmichal
(Pátek, 20 Říj. 19:10)
Zdar. Nepodarilo by se nekomu rozbehat nove tema na foru. Nelze pridat nove tema.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Koukal jsem, že "Mingle Forum" plug-in, který funkci přidání příspěvku obstarává, jíž nemá žádnou podporu. Pravděpodobně projekt zanikl, ani web jim nejede. Bude potřeba najít nový plug-in.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Stáhnul jsem pokusně „Formidable Forms“ ale než si s tím začnu hrát, zazálohuj prosím databázi.
avatarmichal
(Neděle, 22 Říj. 20:10)
Vše jsme zálohoval.
avatarGudran
(Pondělí, 23 Říj. 09:10)
Dobrá nechám to na profíkovi 😉

1 · 2 · 3 · 4 · 5
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře

Archive for Únor, 2013

16.3. – BASTOGNE

16.3. – BASTOGNE

Datum: 16.3. 2013

Čas: 8.30 – 16.30

Místo srazu: Pozemek u letiště Milovice – Boží Dar  50°14’0.970″N, 14°54’40.832″E

Vstup: 150 Kč

MAPA CELÉ HRACÍ PLOCHY V PLNÉ KVALITĚ ZDE

V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU ÚČASTNIT SE ZAŠLETE REGISTRAČNÍ MAIL NA AIRSOFTBATTLES@CENTRUM.CZ

MAIL MUSÍ OBSAHOVAT JMÉNO JEDNOTKY, POČET ČLENŮ, KTEŘÍ SE AKCE ZÚČASTNÍ, KOLIKA Z NICH JE POD 18 LET, JMÉNO VELITELE A TELEFONICKÝ KONTAKT NA NĚJ. POTVRZENÝ EMAIL SE POVAŽUJE ZA ÚSPĚŠNOU REGISTRACI NA  AKCI!!!

Historie:

Útok začal v 5:35 hodin ráno. Během prvního dne se německým jednotkám podařilo místy prorazit spojenecký odpor a postoupit, což umožnilo vytvořit německý klín až do hloubky 80 kilometrů.  Během rychlého postupu Němců však byla vytvořena obklíčená oblast Spojenců v oblasti strategické křižovatky cest v prostoru městečka Bastogne Strategické místo bránilo ve vytvoření zásobovací trasy postupující 5. tankové armády a vázalo další útočné jednotky Němců….

Scénář:

Ocitáme se v blízkosti obleženého města Bastogne. Oblast sestává z několika opěrných bodů, kde se drží obrana USA. Američané brání své pozice za každou cenu, ale postupně jsou zatlačováni zpět. Jejich úkolem je vydržet do setměni alespoň v jedné z obranných linií a vyčkat na příchod posil. Úkoly Wermachtu jsou neméně optimistické. Postupně vymýtit opěrné body spojenců, prorazit všemi liniemi a obsadit štábní velistelství.

Maskáč:

Němci: Jakékoliv (i moderní, pouště,,,) německé maskovací vzory
USA: Jakékoliv (i moderní, pouště…) americké maskovací vzory

OSTATNI MASKOVACÍ VZORY(95ky, jehličí, Britové, Francouzi…)  BUDOU ROZDĚLENY PO JEDNOTKÁCH NA OBĚ STRANY A OBĚ STRANY SE BUDOU ROZLIŠOVAT BAREVNÝMI PÁSKAMI NA RUKÁVECH

Harmonogram:

8.55: Rychlý briefing u registrace

9.00: přesun do prostoru. Američané přejdou do obranných pozic. U refreshe 1 se shromáždí Wermacht.

9:30: Začátek hry. Američané mají za úkol udržet 4 opěrné body, které má Wermacht za úkol získat. Každý opěrný bod je označen barevnou vlakou. Modrá barva patří USA, Německo má červenou. Pokud jedna strana obsadí opěrný bod, vyvěsí vlajku, která jí přináleží a druhou nechá na místě pro případ opětovného obsazení bodu nepřítelem. Obě strany smí bojovat pouze ve vymezené zóně 1!

13.00: Konec první fáze. Pokud do této doby Američané udrží alespoň jeden z opěrných bodů, Vyhrávají tuto fázi. V opačném případě připadá vítězství první části Wermachtu.

13:05: Američané ustupují do druhého pásma obrany a budují opěrné body. Na každý věší vlajku svojí strany a na místě nechávají i barvu protistrany. Německá armáda se srocuje u hranice 2 zóny.

13:30: Německá strana začíná útok.

16:30: Konec druhé fáze. Pokud do této doby Američané udrží alespoň jeden z opěrných bodů, Vyhrávají tuto fázi. V opačném případě připadá vítězství druhé části Wermachtu.

Ostatní:

Hráči jsou rozděleni do dvou teamů. Americké maskovací vzory a německé se automaticky řadí na své strany. Všichni ostatní budou rozděleni tak, aby došlo k vyvážení scénáře.

Každý hráč bude označen barevnou izolepou na rukáv pro rozlišení protistran.

Více zde: http://airsoft-battles.webnode.cz/a16-3-bastogne/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

Zimní Válka 2013

Zimní Válka 2013

Do vojenského prostoru Oldřichov jsem měl možnost zavítat poprvé na Akci Zimní Válka, kterou pořádala docela známá skupina AIRSOFTWARS.  Ačkoliv se nikdo z týmu ke mně nepřidal a to z důvodu nemoci nebo nehody rozhodl jsem se vyrazit sám.

Do Písku jsem jel už v pátek večer průměrnou rychlostí  70 kmh a to jsem si ještě docela troufal. Opravdu byla sněhová kalamita.  Naštěstí  jsem měl v Písku možnost přespat u  Babky a tak odpadalo brzké vstávání.

Ráno bylo počasí opravdu ošklivé a přes noc napadlo minimálně 20 cm nového sněhu. I přes to jsem se rozhodnul akce zůčastnit. Po půl hodinovém bloudění periferiemi jsem potkal pár sofťáku jedoucí na akci a za jejich účasti dojel na místo určení. Po cestě jsem zjistil, že ford  focus opravdu není stavěný na off – road. Na místě už bylo cca 80 lidí většinou v zimním maskování z nich asi polovina už přijela v pátek večer a spala ve stanu nebo autě .

Po navlečení  goretexových hadrů a registraci, jsem byl přiřazený k jednotce R5, která hlídala jižní cíp jedné ze čtyřech vlajek.  Po asi hodinové hlídce, kdy stále hustě sněžilo jsme dostali rozkaz pomoct s bráněním vlajky. Tady musím říct, že bílé kuličky nebyly ani trochu viděl a po minutovém boji jsem zakopnul a bohužel kvér šel napřed jako první. Pěkně něco ruplo a pažbu s tělem zbraně držel jenom kabel od baterky.

Co naplat musel jsem do auto pro Betu a modlit se ,abych nezrakvil i jí.Protože už se fronta dosti posunula a prostor byl dosti rozlehlý musel jsem asi 1,5 šlapat na další stanoviště. Takto se bránily dohromady  čtyři vlajky než došlo na tu poslední.To už bylo okolo půl čtvrtý a s mokrýma nohama už jsem to zabalil.

Osobně se mi hra docela líbila ale člověk musí mít opravdu dobrý oblečení aby nepromrznul. Já jsem trpěl dost na nohy pač od poledne jsem je měl mokrý. Vlezný 250 kč se mi zdálo docela dost na to že hru nikdo moc neorganizoval. Určitě to nedosahovalo kvality Gromu III (vlezný 80 kč ). Zajímavé bylo, že každý velitel vyfasoval tablet s GPS  a tak základna měla přehled o tom, kde se nachází skupina.  Technicky na vysoké úrovni byly i vlajky, kdy po překlopení z červené na modrou  dostalo  velitelství zprávu o dobití vlajky.

Fotky zde 

Čečna 2013

ČEČNA 2013 | Okres: Nymburk | 16.03.2013 09:00
Místo konání: Milovice
Uzavření registrace: 02.03.2013 23:00

Tradiční víkendová airsoftová akce scénářově situovaná do válek v Čečensku .
Jedná se o poměrně dost střílecí akci na větším prostoru , tudíš žádná pláckobitka. Akce se koná v prostoru jen o něco menší než je připravované bojiště pro akci Afghanistan . V prostoru se nachází 2 dřevozemní základny , step , les i nepřehledný les z budovami . Takže většina účastníků bude plnit úkoly v pestrém prostředí . Navíc se v některých lokalitách válčí minimálně.Tudíš to bude o to zajímavější.

Vstupné počítáme cca 250 kč . Počítáme s využitím lehké techniky ohledně pásových vozidel nic neslibujeme , ale 2 týmy se vyjádřili že by měli zájem o BVP pro sebe.Takže uvidíme. Bude to i o počasí abychom na BVP nezmrzli  )

Stěžejní den akce bude sobota . A je možnost přijet jen na jeden den. Což by bylo fajnové kdyby u registrace každý nahlásil abychom věděli počty lidí na noční a nedělní boj.

Plán akce …

příjezd pátek … večerní utužování mezilidských vstahů  )

sobota
brífingy 9 hod.
začátek akce cca 9.30hod.
konec akce 24hod.

Začátek akce neděle 6hod. ráno a konec 12hod.

Akci je možné udělat nonstop beze spánku ( popřípadě spánek při boji  ) ) což budeme řešit na místě dle hesla “ hlas lidu – hlas boží „.
Kdy 16-17. březen 2013

!!! UPDATE 7.2.2013 !!!

Čečna ústroj …

Rusové .. doporučené jsou všechny druhy ruské či sovětské uniformy , jinak ucelená kompletní uniforma libovolné armády.

Čečenci … civil nebo mix civil + vojenské doplnky.

U ústroje čečenců i armády přemýšlejte než si něco vezmete na sebe je to airsoft tak at se poznáme od sebe a vyvarujeme se zbytečných dohadů „já tě nepoznal „.

Aktivní Forum
    Reklama

    rozměr 120x240

    Archiv
    Kalendář
    AEC v1.0.4