avatarklepil
(Sobota, 24 Pro. 18:12)
Taky přeji všem Fatalům krásné a pohodově Vánoce, hlavně to zdravíčko a hodně božího požehnání. A samozřejmě hodně dárečků pod stromečkem, hlavně těch airsoftových. A pozor na kuličky, vlastně na kosti:-)
avatarGudran
(Neděle, 25 Pro. 23:12)
Tak se musím pochlubit co jsem dostal od Ježíška, poukázky do Anaureusu za 2 litry :-)
avatarmichal
(Pondělí, 26 Pro. 08:12)
Také přeji všechno nejlepší k svátkům. Gudrane je vidět,že máš novou přítelkyni. Příští rok dostaneš ponožky.
avatarsimir
(Pondělí, 26 Pro. 12:12)
Přeji všem Fatalům hezké svátky a štastný Nový rok.Když jsme v tom chlubení já dostal Masadu a špagina.
avatartermit
(Středa, 28 Pro. 13:12)
Novou přítelkyni nemám a asi jsem i dost zlobil, dostal jsem alkohol a knížku. Teď se musím trápit sám, co si mám koupit :)

1 · 2
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře
Navštěvnost
Dnes 100 Celkem 22801 Online 2 Členové online 0

Archive for Duben, 2013

Grom IV – Příprava

Zrcadlo 2013

Asi před 10 dni jsem při prohledávání internetu našel zajímavou akci s názvem Zrcadlo. Tuto akci pořádal  tým Airsoft Děčín a místo určení pro mě bylo úplně neznámé. Po prozkoumání mapy jsem zjistil, že akce se koná u Děčína blízko Krušnohorské magistrály tzn. v hornatém terénu. Každopádně scénář se mi velice líbil a možnost přespat v horském terénu jsem neměl už asi tři měsíce od návratu z Ekvádoru.

Read the rest of this entry »

Nové maskáče

Firma PROARMS CZ
se stala oficiálním distributorem Amerických značek VERTX a KRYPTEK
Tato značka je jednou ze 3, které spadají do konsorcia Fechheimer http://www.fechheimer.com, http://www.wearvertx.com/ tato firma je na trhu již 170 let a patří k předním dodavatelům uniforem pro Law Enforcement a Military
VERTX je vysoce kvalitní oblečení pro

Aréna Hala Letňany

Aréna v Letňanech je jedno z míst kam si lze zastřílet po celý rok. Protože vstupný na tuto lokaci je standardně 250 Kč za celý den, tak jsem se dost dlouho návštěvě vyhýbal. Je i dost míst, kde si lze zastřílet zadarmo ale proč to jednou nezkusit.  Navíc je to dobré místo pro hru i v zimních obdobích.

Sraz byl ráno v příjemných 8:45 před branou Avie a trošku se nám protáhlo čekání na ostatní z důvodu posunu času. Od nás neštěstí nikdo nezaspal a o 9:30 už se vjelo do objektu přímo na místo.

U haly bylo připraveno cca 20 lidí většinou PMS a maskáče. Po počátečním nastavení zbraní, hopů atd. hlavní organizátor rozdělil lidi na dva tábory v cca stejném počtu. Ještě před zahájením akce jsme si šli všichni prohlédnout halu.

Tady musím říct, že hala je vcelku dobře zařízená co se týče různých překážek, umělých průchodů skrz zeď a jednoho pěkně odstaveného tranzita. Překážky jsou většinou z překližek a starého nábytku ale splní svůj účel.

První hra byla jen na zahřátí a seznámení se s prostředí. Dále následovali klasiky jako VIP, boj o vlajku, střety atd. Většinou se střílelo na vzdálenosti cca 20 m, ale nechybělo ani CQB i když bez masky jsem dost riskoval, že dostanu kulí do obličeje.

Osobně jsem si halu dobře užil. Střílelo se na kratší vzdálenosti a hry byly dosti dynamické a akční. S nepřiznávačema  jsem problém neměl i když od ostatních jsem slyšel něco jiného. Také trochu zamrzelo, že jsem hrál proti týmovým kolegům, ale vzal jsem si polovojenské oblečení a byl přidělen na opačnou stranu.

Celkově dobrá akce a za dvě stovky celkově dobře strávená neděle. Ještě popřemýšlím, jestli si pořídím permanentku za 660 s neomezeným vstupem.

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4