avatarklepil
(Sobota, 24 Pro. 18:12)
Taky přeji všem Fatalům krásné a pohodově Vánoce, hlavně to zdravíčko a hodně božího požehnání. A samozřejmě hodně dárečků pod stromečkem, hlavně těch airsoftových. A pozor na kuličky, vlastně na kosti:-)
avatarGudran
(Neděle, 25 Pro. 23:12)
Tak se musím pochlubit co jsem dostal od Ježíška, poukázky do Anaureusu za 2 litry :-)
avatarmichal
(Pondělí, 26 Pro. 08:12)
Také přeji všechno nejlepší k svátkům. Gudrane je vidět,že máš novou přítelkyni. Příští rok dostaneš ponožky.
avatarsimir
(Pondělí, 26 Pro. 12:12)
Přeji všem Fatalům hezké svátky a štastný Nový rok.Když jsme v tom chlubení já dostal Masadu a špagina.
avatartermit
(Středa, 28 Pro. 13:12)
Novou přítelkyni nemám a asi jsem i dost zlobil, dostal jsem alkohol a knížku. Teď se musím trápit sám, co si mám koupit :)

1 · 2
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře
Navštěvnost
Dnes 100 Celkem 22801 Online 0 Členové online 0

Archive for Srpen, 2013

AS Portal 2013 – Kartelové Války

AS Portál 2013
Letošní AS Portál byl pojat netradičně v duchu kartelových válek ve státě Zaragua. Tento stát vznikl v VVP Oldřichov u Písku. V tomto prostoru jsem byl osobně prvně a byl jsem nadšen. Většina bojů se odehrávala na vzdálenost cca 15 až 20 metrů a proto byla podmínka pořadatelů zjistit a označit FPS všech zbraní. Prostor byl velice členitý a různorodě prorostlý. Byly tam lokace kde byla nutnost se skoro prodrat skrz roští nebo přeběhnout otevřenou louku. Rozložení mrtvolišť a táborů kartelů bylo určeno velice dobře a všechny cílové lokace byly umístěny tak aby to bylo po fyzické stránce náročnější a tím pádem boje byli dinamištější. O co vlastně šlo. V Zaragui byla jediná možnost získat peníze na financovaní války proti ostatním kartelům pěstováním koky a prodejem kokainu nebo těžení a prodávaní diamantů. Diamantové doly měla pod svojí mocí americká korporace COPROX. A proto se spíše bojovalo o pole koky a bránila se laboratoř při výrobě kokainu.

Produkce koky byla vždy v daný čas a proto se asi nejvíce bojovalo o tento produkt. Když se Vám podařilo vypěstovat koku tak byla nutnost jí dostat do laboratoře a 30 minut zpracovávat na surový kokain. V laborce byla minutka a ta se vždy nastavila na 30 minut a laboratoř se bránila. Když se podařil kokain vyrobit tak byla potřeba se sejít s pašerákem a kokain prodat a tím získat peníze.

Pašerák byl stále v pohybu a na smluvených souřadnicích se zdržoval jen určitý čas a to pro všechny kartely. Proto byli boje se na místo prodeje dostat nebo překazit prodej protistranám. Veškeré suroviny se mohly krást a proto bylo potřeba je ukrývat. Během herního dne byli i nějaké bonusové mise pro zpestření hry a musím říct že jsem se ani na chvilku nezačal nudit. Naše jednotka hrála za stranu LOF což byla Lidová Osvobozenecká Fronta a ta dostala velitele Alfreda a byl prostě super.
LOF se ještě rozdělila na 4 týmy a Alfred se snažil nás posílat na mise tak abychom se mohly navzájem krýt a prostě si pomáhat. První kokain jsme získali docela rychle a tak jsme zjistili jak asi na to. Co napsat o průběhu a chovaní hráčů. Z většiny herního dne bylo z mého pohledu vše v pohodě i když se našli momenty neairsoftového chovaní a ve většině případů byli u toho lidi z Liberce (šátky). Nevím čeho chtěli docílit ale to že přijedou na akci autobusem a byla jich většina neznamená že jsou nesmrtelní. A můžou si dělat co chtějí. Víc to nebudu rozvádět jelikož by jste u toho museli být.
Během dne se takticky spojily kartely EL Mosto a AJN což byla skutečnost bojovat proti velké přesile. Jejich dohoda umožnila dobít diamantové doly a COPROX byl nucen požádat o pomoc Nás pro získání dolů zpět pod svojí ochranu. Dohoda byla uzavřena a herní prostor se stal bojištěm dvou velkých armád. Kolem 17:00 se členové EL Mosta začali stahovat z dolů a asi si uvědomili že to nemá cenu a začali hromadně opouštět herní prostor a začali balit. Nevím proč možná že déle už hrát nechtěli nebo se hodina odjezdu blížila. I ostatní toho měli po fyzické stránce dost tak se domluvil konec hry jelikož ve hře nebyl protivník. Jinak zázemí catering a umístění stanů prostě super a už se těším na další AS portál. Já osobně jsem musel v sobotu odjet a nevím jak probíhal další den ale k večeru tam zbylo cca 40 lidí.

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4