avatarmichal
(Pátek, 20 Říj. 19:10)
Zdar. Nepodarilo by se nekomu rozbehat nove tema na foru. Nelze pridat nove tema.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Koukal jsem, že "Mingle Forum" plug-in, který funkci přidání příspěvku obstarává, jíž nemá žádnou podporu. Pravděpodobně projekt zanikl, ani web jim nejede. Bude potřeba najít nový plug-in.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Stáhnul jsem pokusně „Formidable Forms“ ale než si s tím začnu hrát, zazálohuj prosím databázi.
avatarmichal
(Neděle, 22 Říj. 20:10)
Vše jsme zálohoval.
avatarGudran
(Pondělí, 23 Říj. 09:10)
Dobrá nechám to na profíkovi 😉

1 · 2 · 3 · 4 · 5
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře

Archive for Leden, 2014

Bitva v Ardenách 2014

Ardeny 2014 Nýřany

 Tak po delší době jsem se dostal na akci zvanou Bitva v Ardenách 2014 a byl jsem moc rád že jsem se zúčastnil. Počasí ač v Lednu bylo příznivé a teploty se dali bez problémů zvládnout pomocí jégrovek. Akce se konala kousek od Plzně u městečka Nýřany za fabrikou bývalé Tesly. Sešlo se kolem 150 lidí což bylo příznivé a mělo to předpoklady že to bude dobrá akce a né zevlárna. Hrálo se v bývalém vojenském prostoru což byl les s různorodým terénem a to kopce okopy a  pahorky. Prostě perfektní místo na hry typu dobytí základny , ukradení vlajky atd. Herní strany byly Němci a Američani jelikož amíků bylo o trochu víc tak pořadatelé museli přistoupit k opáskováním jedné strany a to byli němci. Během akce se ukázalo že označení žlutou páskou (nevím proč  jen na jednu ruku) bylo nedostatečné a byl dost problém identifikovat nepřítele když byl opřen o strom s rukou na který měl pásku. Strany se rozdělili na parkovišti a každý za pokynů velitele se přesunuly na pozice určené v mapě. Oba velitelé dostaly tablety s PES a o herní zážitek bylo postaráno.  Při první akci jsme měli lokalizovat nepřítele a dobýt jeho základnu což byl kopec s obranými valy a střílny. Během pár minut jsme nepřítele uzavřeli do základny a pomalu je likvidovali i když padlých bylo na obou stran dost. 

První úkol jsme zvládly a během několika minut jsme šli na další místa a hrála se klasická bitva o vlajky a získávaní nepřítelovo území. Pak se vyměnily  pozice a my jsme bránily základnu na kopci a tady musím říct že Němcům se to povedlo za kratší dobu než nám ale taky mě připadalo že jak byli všichni unavení výstupem do kopce se jim moc nechtělo na mrtvolině a prostě nepřiznávali nebolestné zásahy. Během posledních přestřelek bylo zřejmé že němcům se moc do rakví nechce. S naším posledním životem jsme si s Michalem trochu zlepšili skore a den zakončily pěknou bitvou na kratší vzdálenosti takže to bolelo a museli přiznat J Akci hodnotím kladně organizace super až na to označení jen jedné ruky bych nic organizátorům nic nevytknul dík moc vše bylo super prostor plán taktika akce bez vlezného. Příští rok bych jel určitě zas.

Stalingrad

Akce Stalingrad patří mezi ty starší airsoftové události, která má v Milovicích dlouhou historii. Pořadatelé berou tuto akci vážně a tak byla podmínka účasti podmíněna alespoň přibližnou dobovou ústroj. Vzhledem k tomu,že jsem byli přihlášeni na ruské straně nebylo až tak těžké sehnat alespoň maskování ,které nebylo vz.95 nebo digit.

Osobně jsem si vzal oliv. kalhoty a svetr. Jako řemení pak starou výbavu z Vietnamu. Pavel s Lukášem měli 85.ky a Ondrovi pač má jen 95.ky stačilo oliv. pončo.

Ostatní na tom byli o dosti lépe. Zvlášť němci měli pěkné dobové uniformy a zbraně.

Celkem se na parkovišti sešlo okolo 80 hráčů a zcela náhodně to vyšlo půl na půl. Takový počet stačil bohužel na menší scénář rozdělený do tří částí. Všechny části se odehrávali v lese a přilehlém poli. Dost jsem se těšil na bitvu mezi budovami, která by alespoň trochu  připomínala Stalingrad a umocnila tak atmosféru dobových uniforem.  To se  ale nestalo a vše se odehrálo v holém zimním lese.

Co se týká organizace tak bych to srovnal s Točnou, kde někdo vybere peníze a pak pošle hráče ať si hrají sami. Celý to bylo dosti zmatený a celkem i nudný. Scénář se vlastně skládal z toho, že rusové někde zakempili a němci se měli probít. Když se jim nepodařilo probít vzali to okolo atd. Za vyšší vstupné bych si představoval lepší velení.

Celkem jsem si ale dobře zahrál a při počasí okolo 7° mi nevadilo ani dlouhé kempení před akcí.

 

Děkuji taky za účast Ondrovi,Pavlovi a Lukášovi.

 

Aktivní Forum
    Reklama

    rozměr 120x240

    Archiv
    Kalendář
    AEC v1.0.4