avatartermit
(Středa, 10 Kvě. 09:05)
Tak to aby Michal místo vlajky navrhl rovnou náhrobek 🙂
avatarH@user
(Sobota, 13 Kvě. 14:05)
K aktivitě teď moc nepřispívám, jen čtu – koleno zlobí. Mám už aspoň potvrzeno, že to není kloub, ale úpony, což je asi ta lepší varianta. Na akcích bych byl statickej, což je na prd …
avatarsimir
(Sobota, 13 Kvě. 16:05)
Brzo se uzdrav a ať o Tebe pečuje ňáké pěkné stvoření.
avatarmichal
(Středa, 17 Kvě. 07:05)
Přidal jsem pár fotek z letní bouře. Jestli ještě nějaké máte, pošlete je na fatalácký email.
avatarklepil
(Pátek, 19 Kvě. 11:05)
Fotky bohužel žádné nemám, ale dostal jsem info od Zoltána že jsme vyhráli o prsa čtrnáctileté dívky:-D

1 · 2
You must be signed in to post a comment

Archive for Duben, 2014

Bastonge + Itálie

Bastonge + Italie


Dvě airsoftové akce ad stejného pořadatele proběhly v minulých dnech a to v Milovicích akce jménem Bastonge a v Ralsku vylodění v Italii.

Bastonge

Celkem klasicky byli hraci rozděleni na dvě poloviny o počtu cca 60/60. Cílem hry bylo obsadit pět vlajek a udržet je do určitého času . Byli jsme přiřazeni za stranu červených,kteří začínali v horním rohu hrací arény. Hned od začátku jsme žluté pěkně zatlačili do počátečních pozic a drželi je pěkně v defenzivě. Že se nám dařilo nebylo dáno naší převahou ale spíš členěním terénu. Při obrácení stran jsem zjistil,že se v první třetinu prostoru nelze krýt a byli jsme zatlačeni do defenzivy s obsazenou jednou vlajkou. Toto se změnilo až když to docela dobrá polovina žlutých zabalila. Akci hodnotím jako povedenou už kvůli velké učasti fatalu.

Vylodění v Italii

Klasická akce pořádaná  na airsoftovem hřišti v Ralsku. Počet účastníků byl dosti veliký pač jsme parkovali až  na druhém parkovišti. Přes značný počet hráčů se akce odehrávala na malém prostoru a cilem jako vždy bylo obsadit pet vlajek. První polovina akce se dosti povedla a to hlavně pro členitost terénu a čerstvosti hráčů jednotlivych stran. Druhá polovina uz za moc nestála. Terén nenabízel moc prostoru ke krytí a většině hráčů už se nechtelo moc útočit.

Na každé akci se mi líbilo, že se nás z týmu vždy sešlo dost a doufám, že takto budeme dále pokračovat.

BA – Kouřim

Kouřim

 

Tuto sobotu jsme byli od Denglera pozváni do nově otevřené hrací arény poblíž Městečka Kouřím. Už podle fotek vypadalo místo docela dobře ale stejně jsem počítal, že se bude hrát pouze u hlavní budovy a blízkém okolí.

Když jsme přijeli na místo bylo už na parkovišti cca 30 lidí většinou starý známí z Milovic a Točný. Po registraci a zaplacení vstupného + podepsání papíru, že zde hrajeme na vlastní nebezpečí se nás ujal místní pořadatel a provedl nás po aréně.

Tehdy jsem zjistil, že prostor je mnohem větší než jsem si myslel. První hra začala v malé pískovně a to bitvou o vlajku. Terén  byl pěkně členitý a dalo se využít všech možných prohlubní ke krytí. Po získání vlajky se role otočili.  Toto všechno bylo jen na rozehřátí, ta správná zábava začala už s dobýváním hlavní budovy.

Tady jsem dosti litoval, že jsem si nevzal rukavice a obličejovou masku. Kontaktní vzdálenosti byly tak na 2 m a někdy i blíž. Do hlavy jsem to dostal asi 10x a do prstů tak 5x a to vždy docela bolestivě. Někdy byla prostě jen vidět hlava a nedalo se nic dělat nic jiného než po ní pálit.

První hru jsme prohráli hlavně kvůli špatnému rozmístění lidí v přízemí a po otočení jsme nedokázali budovu dobýt. V druhém bránění už jsme ponechali v přízemí více lidí a budovu ubránili.

Jako plus ještě přidám možnost zakoupit si k obědu buřt guláš s cibulí a chlebem a možnost okukovat spoře oděnou protihráčku.

Nová airsoft aréna byla fajn a vypadá to, že místní kteří jí mají pronajatou jí budou ještě vylepšovat.

Aktivní Forum
    Reklama

    rozměr 120x240

    Archiv
    Kalendář
    AEC v1.0.4