avatarmichal
(Pátek, 20 Říj. 19:10)
Zdar. Nepodarilo by se nekomu rozbehat nove tema na foru. Nelze pridat nove tema.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Koukal jsem, že "Mingle Forum" plug-in, který funkci přidání příspěvku obstarává, jíž nemá žádnou podporu. Pravděpodobně projekt zanikl, ani web jim nejede. Bude potřeba najít nový plug-in.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Stáhnul jsem pokusně „Formidable Forms“ ale než si s tím začnu hrát, zazálohuj prosím databázi.
avatarmichal
(Neděle, 22 Říj. 20:10)
Vše jsme zálohoval.
avatarGudran
(Pondělí, 23 Říj. 09:10)
Dobrá nechám to na profíkovi 😉

1 · 2 · 3 · 4 · 5
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře

Archive for Červen, 2014

Grom V.

Grom V.

V řadě už třetí účast Fatalů na Gromu V se tentokrát odehrávalo v celkem volném duchu. Klasický páteční příjezd a stavba stanů byli rychle hotové . Na večer už pak bylo vše připraveno a následovalo grilování klobásek a voňavé krkovice. Tady musím dodat, že každý rok máme výbavu na večerní zábavu stále lepší. Letos nechyběl pořádný gril s dřevěným uhlím,který nám celý ruský tábor záviděl. Noční zábavu pak zajistil Diater a myslím ze se všichni dobře bavili.

Vzhledem k začátku hry od 22:00 jsme byli nuceni držet noční hlídku, které se hrdinsky ujali Eda s Gudranem. Neměli to lehké pač hlídkovali od 02-04 hodin. Ráno byl budíček nastaven na 6:00 ale trošku jsme se zdrželi a vyrazili na průzkum okolo 7:30.

Náš první úkol byl najít drogové pole a podle možností dobýt nebo ohlásit pozici. I přes veškerou snahu jsme pole nenašli. Poslední prostor, který nám chyběl prozkoumat, byl blízko nepřátelského tábora a narazili jsme na hlídky přes které jsme se nedokázali probít. Nakonec jsme se stáhli do tábora pro další úkol.

Následovalo hlídání hranice. Tady nás bylo dosti málo a hranice dosti rozsáhlá.  I přes celkem dobré rozmístění nás nepřátelé celkem dobře sesmahli. Dále následovalo hlídání tábora a pronásledování nepřátel okolo něj. Taky jsme si vyzkoušeli hromadný útok na nepřátelský tábor ale špatná koordinace útoku a nepřátelské opevnění nám neumožnilo opevnění dobýt. Asi po hodině následovala nepřátelská odveta a pač nás hlídalo v táboře asi jen deset byl tábor dobyt a vlajka ukradena ( tato akce byla celkem emočně napjatá a toho blba co střílel schválně do mrtvol bych nejraději zabil)

Posledním náročnější úkolem byl přepad konvoje ale velení se rozhodlo, že napadneme nepřátelský tábor. Velení útoku připadlo na mě a tak jsme pevnost dobyli :). V pevnosti zůstalo cca 10 lidí, které jsme byli schopni přemoci. Kdyby bylo nepřátel více určitě by jsme ji nedobyli protože měli hodně dobře postavené opevnění.

Noční akci jsme se rozhodli neúčastnit.

V neděli už moc lidi nezbylo a ranní hlídka byla celkem nuda. Poslední akce o pískovnu se zrušila z důvodu malého počtu účastníků.

Osobně si mi akce líbila. Úkoly byli rozmanité a celkem nápadité. Celou akci bohužel poznamenalo slabý počet účastníků. Velení se snažilo přizpůsobit počet lidí jednotlivým akcím a za to si zaslouží pochvalu.

Kharkov

Kharkov- osamělý vlk co se nezalekne deště.

V novém prostoru se konala akce z další série Airsoft batlles. Do Ralska už nějaký ty roky jezdím, ale prostor za letištní plochou byl pro mě úplně neznámí. Proto jsem měl ráno i trochu problém najít místo určení což bylo parkoviště.

 

Akce byla klasicky o dobývání vlajek v prostoru cca 400×400 mm. Celkem známí scénář v super prostoru.  V hracím terénu nebyla nouze o zákopy, křoví a staré zříceniny. Veškeré překážky byly umístěné poměrně blízko u sebe a člověk mohl krásně taktizovat. V tomto prostoru byly hráči s medvědobijkami neúspěšný, protože nemohli uplatnit dostřel a většinou šlo o plížení a taktiku. Jednou se mi povedlo sledovat pětici hráčů a tři z nich zasáhnout.

Ohledně hodně diskutovaného počasí musím prohlásit, že pršelo pouze o polední pauze. Jinak bylo zataženo což přispívalo k plíživému stylu hry.

Jediné co mi dosti vadilo (až na skutečnost, že nás bylo přihlášeno 6) byly ze začátku zamlžené brýle, které jsem brzy vyměnil za mřížky.

Aktivní Forum
    Reklama

    rozměr 120x240

    Archiv
    Kalendář
    AEC v1.0.4