avatarmichal
(Pátek, 20 Říj. 19:10)
Zdar. Nepodarilo by se nekomu rozbehat nove tema na foru. Nelze pridat nove tema.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Koukal jsem, že "Mingle Forum" plug-in, který funkci přidání příspěvku obstarává, jíž nemá žádnou podporu. Pravděpodobně projekt zanikl, ani web jim nejede. Bude potřeba najít nový plug-in.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Stáhnul jsem pokusně „Formidable Forms“ ale než si s tím začnu hrát, zazálohuj prosím databázi.
avatarmichal
(Neděle, 22 Říj. 20:10)
Vše jsme zálohoval.
avatarGudran
(Pondělí, 23 Říj. 09:10)
Dobrá nechám to na profíkovi 😉

1 · 2 · 3 · 4 · 5
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře

Archive for Listopad, 2014

Kolumbie 25.10.2014

25.10. se nedaleko Milovic konala akce pořádaná AirsoftBattles nazvaná Kolumbie. Za časného rána a v pěkné zimě jsem se sešli na benzínce směr Milovice a odtud jsme pokračovali vstříc osudu. Dorazili jsme na místo, kde se už pěkných pár desítek hráčů připravovalo na nadcházející dění, takže jsme začali taky, aby jsme nezaostávali. Bohužel jsme hned po ránu osiřeli, takže nás zbylo všehovšudy šest Fatalů. Kolem desáté hodiny jsme se konečně vydali na resp a zároveň místo našeho startu. Úkol, jak to u těchto akcí býva, byl jednoduchý, obsazovat vlajky a udržet je do konce herní doby. Vespolek jsme se vydali podpořit menší skupinu vyslanou na bunkry bránit vlajku. Po chvíli jsme narazili na tuhý odpor, ale díky zimě, jsem měl prd dostřel a bylo to takové nevalné. Po chvíli bránění jsme začali umírat jeden po druhém, já byl poslední (myslím). Poté jsme zkoušeli utočit z různých stran, ale nikam to moc nevedlo, nebylo moc dobré krytí, takže se k nepříteli a tudíž i k vlajkám špatně dostávalo. Ale co mě nejvíc štvalo bylo opětovné mlžení brýlí a špatná funkčnost pušky, takže první půli jsem si moc neužil. Kluci na tom byli asi lépe. Po několika marných pokusech se někam dostat přišel konec první části, bohužel nějaké pako oznámilo konec asi o 15 min dřív, tudíž nám zhatil útok na vlajku. První část jsme prohráli 2:3. Následovala žrací pauza spojena s přemístěním aut. Netrpělivě jsme očekávali začátek druhé části, protože se mělo hrát v jiném prostoru, ale díky nějakým zmatkům jsem zůstali ve stávajícím prostoru. Kolem půl druhé jsme začínali, trochu jsme se vysvlékl a vyměnil brýle, čímž odpadlo otravné mlžení brýlí. Vespolek jsme se vydali do boje.  Všichni jsme nalezli k menšímu valu, kde jsme se snažili ostřelovat nepřítele. Ovšem zima úřadovala, takže jsem moc nepřítele nemohl trápit. Následovala smrt, nejenom má, takže jsme se sešli na respu a společně jsme se vydali opět do boje. To už jsme se dostali výše, na kopec, kde před námi byl bunkr, to jsem se odpojil a snažil jsem se dostat blíže, celkem se dařilo, ale stejně jedna přiletěla a lízla mi helmu, takže pápá na resp. Zde jsem nabral Símu a šli jsme na stejné místo, jestli nepotkáme zbytek Fatalů. Prošli jsme kolem vlajky, ale nepříteli se podařilo prostor obejít tudíž jsme se dostali do kontaktu, Síma bohužel umřel, takže to zbylo na mě. Ale sám proti přesile jsem neměl šanci, tak jsem je nechal ať si dobyjou vlajku. Naštěstí jsem byl v místech kde bylo dobré krytí, a ti co vzali naší vlajku, vůbec nebrali v potaz to, že v zádech mají náš resp, toho jsem využil a padnul jim do zad, čímž jsem ukořistil vlajku, následovalo několik úspěšných zásahů (puška už poslouchala) a přesun k bunkrům, tady jsem se připojil k Fatalům a postupovali jsem směrem ke zbylým vlajkám. Bylo nás dost, takže nepřítel byl zaskočen a dobyli jsme i poslední vlajku. Od této chvíli zbývalo asi posledních deset minut do konce, úspěšně jsme vše ubránili a vyhráli 5:0 :-).

Akce byla fajn, až na první půli, kdy jsem měl největší chuť s tim seknout. Ale druhá půle mi to vynahradila vrchovatě, takže za mě spokojenost. S nepřiznavači jsem ani problém neměl a hustokvér jsem nezaznamenal. Takže jen tak dál:-)….doufám že jsem tě H@usere s reportem nepředběhl:-D, jestli jo, hoď ho pod něj, ať je co číst a ať nepřijde vniveč;-)

Aktivní Forum
    Reklama

    rozměr 120x240

    Archiv
    Kalendář
    AEC v1.0.4