avatarmichal
(Pátek, 20 Říj. 19:10)
Zdar. Nepodarilo by se nekomu rozbehat nove tema na foru. Nelze pridat nove tema.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Koukal jsem, že "Mingle Forum" plug-in, který funkci přidání příspěvku obstarává, jíž nemá žádnou podporu. Pravděpodobně projekt zanikl, ani web jim nejede. Bude potřeba najít nový plug-in.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Stáhnul jsem pokusně „Formidable Forms“ ale než si s tím začnu hrát, zazálohuj prosím databázi.
avatarmichal
(Neděle, 22 Říj. 20:10)
Vše jsme zálohoval.
avatarGudran
(Pondělí, 23 Říj. 09:10)
Dobrá nechám to na profíkovi 😉

1 · 2 · 3 · 4 · 5
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře

Archive for Březen, 2015

Ardeny

Ardeny

Účast: Termit, Nikola,Ondra,Michal,Smolda,Gudran,Eda

Sluníčko svítí,všichni se strojí,zbrojí a zdraví. Parkuje se už i na poli, protože parkoviště je plné. No zas jedna z akcí od Airsoftbatlles, které jsou rok od roku známější a známější.

Nebudu se rozepisovat o průběhu akce, která je skoro stále stejná ale popíšu  jisté změny, které pořadatelé zahrnuli do hry.

Jedno z největších plus bylo zavedení mapy s pozicemi vlajek na mrtvolišti a jejich barevným označením podle toho jaká strana zrovna vlajku získala.

U každé vlajky byla i vysílačka, do které se muselo zahlásit jaké strana vlajku získala a čekat na odpověď s obou mrtvolišt. Celkově se tedy počítal čas získané vlajky a nebylo možné jako minulé akce vyhrát 5 minut  před koncem, kdy už hrála polovina lidí. Všichni v reálném čase jste věděli kam jít a zbytečně nebloudit.

Co bych bral jako malé mínus je zrušená pauza na oběd, protože jsme se vraceli do hry celkem pozdě.

Jinak bylo vše fajn. Sluníčko svítilo a teplota byla mezi 12 – 14 stupni, což jsem trochu přecenil,pač mi bylo celý den pěkný horko.

 

Dlouhý den II

Po dlouhé době jsme vyrazili na menší akci ohlášenou od Martyho s názvem Dlouhý den II.  I přes špatnou předpověď počasí, kdy mělo celý den pršet jsme s Edou na akci vyrazili. Na místě srazu už bylo okolo 60 hráčů s nichž 8 odjelo, protože se rozhodli vyrazit na jinou akci, což pořadatele docela naštvalo.

Scénář byl celkem jednoduchý. Celkem tři stanoviště  s raketami museli červení získat a  odpálit pod podmínkou, že budou mít dobyté všechny tři pozice. To by celkem ještě šlo. Největší kámen úrazu byl v refreši. Po zasažení měl hráč zůstat 30 minut na místě a pak se vrátit na do hry. V praxi to znamenalo, že jsem z místa zásahu popošel tak 30 m a dostal to od zakopaného červeného. Stávali se i případy, kdy to dostat někdo přímo na místě, kde se vrátil do hry.  Každopádně nebylo možné dát dohromady větší skupinu lidí pro protiútok. Okolo dvanácté červení odpálili rakety a první část byla odehrána (řekl bych ta lepší).

Po delších dohadech, kdy si organizátor stěžoval, že se hráči nechovají podle toho jak si představoval se rozhodlo, že modří budou bránit a červení dobývat. To vše bez refreše pouze na jeden život. Tady se ukázalo s jakýma jantarama jsme na straně modrých stáli. S Edou jsme se zakopali a přidalo se k nám asi šest trotlů tak do max. 16 let. Za prvé hrozně řvali takže o nás červení věděli už 200 m  dopředu a taky asi měli potíže s prostorovou orientací pač se kryli za 20 cm kmeny na dostřel od lesa .Snajpra poslali dopředu a borec s manuální brokovnicí se kryl až za námi. No takže všichni chcípli do 30 sekund od prvního střetu což červený evidentně učinilo nesmrtelný a z naší zakopané pozice jsme s Edou do běžících červenozm*dů  s 600-ty vystřílených kulí nikoho nezasáhli. Ještě, že Edovi došla baterka pač na třetí pozici bych opravdu neměl nervy.

Alespoň, že počasí vyšlo a místo pršení sněžilo.

 

Aktivní Forum
    Reklama

    rozměr 120x240

    Archiv
    Kalendář
    AEC v1.0.4