avatarklepil
(Sobota, 24 Pro. 18:12)
Taky přeji všem Fatalům krásné a pohodově Vánoce, hlavně to zdravíčko a hodně božího požehnání. A samozřejmě hodně dárečků pod stromečkem, hlavně těch airsoftových. A pozor na kuličky, vlastně na kosti:-)
avatarGudran
(Neděle, 25 Pro. 23:12)
Tak se musím pochlubit co jsem dostal od Ježíška, poukázky do Anaureusu za 2 litry :-)
avatarmichal
(Pondělí, 26 Pro. 08:12)
Také přeji všechno nejlepší k svátkům. Gudrane je vidět,že máš novou přítelkyni. Příští rok dostaneš ponožky.
avatarsimir
(Pondělí, 26 Pro. 12:12)
Přeji všem Fatalům hezké svátky a štastný Nový rok.Když jsme v tom chlubení já dostal Masadu a špagina.
avatartermit
(Středa, 28 Pro. 13:12)
Novou přítelkyni nemám a asi jsem i dost zlobil, dostal jsem alkohol a knížku. Teď se musím trápit sám, co si mám koupit :)

1 · 2
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře
Navštěvnost
Dnes 100 Celkem 22801 Online 1 Členové online 0

Archive for Březen, 2015

Ardeny

Ardeny

Účast: Termit, Nikola,Ondra,Michal,Smolda,Gudran,Eda

Sluníčko svítí,všichni se strojí,zbrojí a zdraví. Parkuje se už i na poli, protože parkoviště je plné. No zas jedna z akcí od Airsoftbatlles, které jsou rok od roku známější a známější.

Nebudu se rozepisovat o průběhu akce, která je skoro stále stejná ale popíšu  jisté změny, které pořadatelé zahrnuli do hry.

Jedno z největších plus bylo zavedení mapy s pozicemi vlajek na mrtvolišti a jejich barevným označením podle toho jaká strana zrovna vlajku získala.

U každé vlajky byla i vysílačka, do které se muselo zahlásit jaké strana vlajku získala a čekat na odpověď s obou mrtvolišt. Celkově se tedy počítal čas získané vlajky a nebylo možné jako minulé akce vyhrát 5 minut  před koncem, kdy už hrála polovina lidí. Všichni v reálném čase jste věděli kam jít a zbytečně nebloudit.

Co bych bral jako malé mínus je zrušená pauza na oběd, protože jsme se vraceli do hry celkem pozdě.

Jinak bylo vše fajn. Sluníčko svítilo a teplota byla mezi 12 – 14 stupni, což jsem trochu přecenil,pač mi bylo celý den pěkný horko.

 

Dlouhý den II

Po dlouhé době jsme vyrazili na menší akci ohlášenou od Martyho s názvem Dlouhý den II.  I přes špatnou předpověď počasí, kdy mělo celý den pršet jsme s Edou na akci vyrazili. Na místě srazu už bylo okolo 60 hráčů s nichž 8 odjelo, protože se rozhodli vyrazit na jinou akci, což pořadatele docela naštvalo.

Scénář byl celkem jednoduchý. Celkem tři stanoviště  s raketami museli červení získat a  odpálit pod podmínkou, že budou mít dobyté všechny tři pozice. To by celkem ještě šlo. Největší kámen úrazu byl v refreši. Po zasažení měl hráč zůstat 30 minut na místě a pak se vrátit na do hry. V praxi to znamenalo, že jsem z místa zásahu popošel tak 30 m a dostal to od zakopaného červeného. Stávali se i případy, kdy to dostat někdo přímo na místě, kde se vrátil do hry.  Každopádně nebylo možné dát dohromady větší skupinu lidí pro protiútok. Okolo dvanácté červení odpálili rakety a první část byla odehrána (řekl bych ta lepší).

Po delších dohadech, kdy si organizátor stěžoval, že se hráči nechovají podle toho jak si představoval se rozhodlo, že modří budou bránit a červení dobývat. To vše bez refreše pouze na jeden život. Tady se ukázalo s jakýma jantarama jsme na straně modrých stáli. S Edou jsme se zakopali a přidalo se k nám asi šest trotlů tak do max. 16 let. Za prvé hrozně řvali takže o nás červení věděli už 200 m  dopředu a taky asi měli potíže s prostorovou orientací pač se kryli za 20 cm kmeny na dostřel od lesa .Snajpra poslali dopředu a borec s manuální brokovnicí se kryl až za námi. No takže všichni chcípli do 30 sekund od prvního střetu což červený evidentně učinilo nesmrtelný a z naší zakopané pozice jsme s Edou do běžících červenozm*dů  s 600-ty vystřílených kulí nikoho nezasáhli. Ještě, že Edovi došla baterka pač na třetí pozici bych opravdu neměl nervy.

Alespoň, že počasí vyšlo a místo pršení sněžilo.

 

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4