avatarmichal
(Pátek, 20 Říj. 19:10)
Zdar. Nepodarilo by se nekomu rozbehat nove tema na foru. Nelze pridat nove tema.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Koukal jsem, že "Mingle Forum" plug-in, který funkci přidání příspěvku obstarává, jíž nemá žádnou podporu. Pravděpodobně projekt zanikl, ani web jim nejede. Bude potřeba najít nový plug-in.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Stáhnul jsem pokusně „Formidable Forms“ ale než si s tím začnu hrát, zazálohuj prosím databázi.
avatarmichal
(Neděle, 22 Říj. 20:10)
Vše jsme zálohoval.
avatarGudran
(Pondělí, 23 Říj. 09:10)
Dobrá nechám to na profíkovi 😉

1 · 2 · 3 · 4 · 5
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře

Archive for Duben, 2015

Monte Cassino

Report od Termita.

Slíbená příznivá předpověď se jíž začala vyplňovat, když se na parkovišti pár kilometrů od Mimoně sešla skupinka šesti Fatalů, včetně jednoho nováčka v týmu. Poměrně velká vzdálenost akce a chuť si zahrát za spojence přinutila dorazit na místo o něco dříve, než je tomu obvykle a proto vznikl prostor pro nějaké to společenské tlachání, jak jinak než o zbraních. Mezi řeči si nešlo nevšimnout elektrikáře v dokonalé uniformě SS, nebo maníka s maskou koně a německou vlajkou.

Obě parkoviště se postupně téměř naplnila a pořadatel oznámil pěkných 210 účastníků. Kvůli tomuto vysokému počtu byl také upraven herní scénář, kdy se měla hrát pouze východní větší část areálu Nový Dvůr.

Začátek hry se nesl v pomalejším nástupu spojenců, kdy Němci ihned obsadili tři ze čtyř vlajek a poměrně dobře se zakopali. Zleva využívali četných zákopů a zprava hlídali budovy včetně strategické díry ve zdi. Společný útok asi patnácti spojenců skončil pod křížovou palbou dříve než začal. Několik dalších pokusů z různých stran vedlo ke stejnému výsledku až se nakonec Fatalům povedlo pár celkem pěkných akcí, kdy se podařilo vyčistit okolí jediné žluté vlajky a připravit tak Němce o nějaké to území. Bohužel se jinak příliš nedařilo a já osobně byl na mrtvolišti asi ze všech nejčastěji nemluvě o nulovém posunu ve skóre co se vlajek týče. Několik posledních minut před polední pauzou se Spojencům povedl rozsáhlý útok po levé straně, který málem skončil ziskem vlajky. Odcházel jsem tou dobou na mrtvoliště, proto nevím přesně co se mohlo stát tak zásadního, že poslední 3 němečtí obránci v budově ubránili asi 15 útočících?

Dopolední atmosféra oboustranného nepřiznávání zásahů a častých slovních přestřelek typu „máš“ – „nemám“ atd.. vedla k proslovu pořadatele (Zoltan) o přestávce, kdy apeloval na slušnost a poctivost. Osobně při pětiminutovém ostřelování z okna trčící zbraně si myslím, že toto bylo zapotřebí a i ostatní hráči včetně protistrany měli na parkovišti o čem vyprávět.

Bohužel se Monte Cassino neobešlo ani bez zranění, kdy záchranáři museli odvézt jednoho z hráčů na šití tržné rány do nemocnice.

Odpolední akce začala hektickým pokusem obsadit co nejvíce vlajek a udržet tak naději alespoň pro nerozhodné skóre. Při sprintu po zahájení hry ale byla již vidět únava a taky samotný útok neskončil podle naších představ. Při jednom z dalších pokusu o obsazení území jsme vběhli do baráku bez krytí a akce pro nás skončila. Mrtvoliště se stalo poměrně častým místem setkání všech Fatalů a skvělé počasí spolu s únavou působili hypnoticky.

Hypnóze podlehli zřejmě i obě mé zbraně, kdy se mi nejprve vybila první Li-Pol baterie, po přinesení z auta krátce na to skončila i záložní a i GBB pistole se po pár výstřelech odmlčela. To už byl na štěstí téměř konec akce a nechal jsem se zabít a zamířil na parking.

Celkově se akce i přes prohru vyvedla a tímto děkuji pořádající „Airsoft Battles“ za profi přístup a spoluhráčům za nevšední zážitky v bitvě.

Battlefield day Kouřim 28.3.2015

 

 

V sobotu 28.3.2015 se v Kouřimi konala první akce s názvem Battlefield day. Na tuto akci se vydali všehovšudy čtyři Fatalové, čítaje mě, Michala, Pyra a Smoldu. Za deštivého rána jsme se vydali směr Kouřim. Na místě už nepršelo, ale zužoval nás nepříjemný vítr a zima, takže jsme se chtěli vydat co nejrychleji do akce. Asi kolem půl jedenácte, kdy už byli všichni připraveni, jsme započali první hru, a to útok a bránění základny. Na nás vyšlo útočení, byli jsem rádi, že se budeme konečně hýbat. Vydali jsme se na západní stranu základny, aby jsme ji obešli, ale nepřítel byl již rozmístěn, takže jsme nikam moc nedostali, a skončilo to přestřelováním se s bránícimi, kteří byli na základně, přes val. Naštěstí asi 10 minut před koncem se začalo pořádně útočit a díky dýmovnici ji hoši dobyli. Zde jsem byl svědkem, ačkoliv jsem byl mrtvý, Michalova útoku, který mi připomínal útok Ramba:-D.

Následovala pauza a poté otočení stran. Asi v pěti lidech jsme se zašili u haly, kde jsme prostor účinně bránili, ale postupem času se k nám přidalo víc lidí, což zapříčinilo to, že na základně moc lidí nezůstalo a tím ji nepřítel dobyl. Bylo to bohužel způsobeno tím, že se k nám nedostala zpráva, aby jsme se přesunili k obraně základny.

Po vydatném obědě, který zahrnoval gulášek, jsme započali další část, a to přesun bedny, po jejímž přesunutí do určeného prostoru, jsme měli odpálit dýmovnici, která byla v bedně. Bohužel tento scénář byl hodně nedomyšlený, protože  jsme měli bednu přenést přes prostor který zahrnoval i základnu, takže skoro všichni bráníci zalezli na kopec a po jeho stranách, a dokonce i na věž kde měli resp, což bylo na facku. Naše pokusy přenést bednu ztroskotali, hlavně díky špatnému krytí. Po nějaké době dostali bráníci rozkaz aby se stáhli, čímž nám umožnili dostat se za základnu, ale už bylo pozdě na to,

   aby jsme se někam dostali. To už bylo dost hodin a tak jsme se rozhodli, že pojedeme domu, ale ještě jsme si užili chvíli bojů o budovu. S nadšením jsme pozorovali skupinu asi pěti lidí, kteří se snažili dostat dovnitř. Vlastně se ani nesnažili, protože, ačkoliv měli možnost, dovnitř nevlezli, a byli asi úplně slepí. Po asi dvou pokusech o to samé to vzdali a zkoušeli to z druhé strany. To už jsme vyrazili směr Praha. Akce to nebyla špatná, až na poslední hru. Chtělo by to od organizátora vymyslet lepší scénáře, a že by to v tom prostoru šlo, např. zahrnout do celého prostoru i budovu. No uvidíme co tento rok vymyslí.

Aktivní Forum
    Reklama

    rozměr 120x240

    Archiv
    Kalendář
    AEC v1.0.4