avatarmichal
(Pátek, 20 Říj. 19:10)
Zdar. Nepodarilo by se nekomu rozbehat nove tema na foru. Nelze pridat nove tema.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Koukal jsem, že "Mingle Forum" plug-in, který funkci přidání příspěvku obstarává, jíž nemá žádnou podporu. Pravděpodobně projekt zanikl, ani web jim nejede. Bude potřeba najít nový plug-in.
avatartermit
(Sobota, 21 Říj. 20:10)
Stáhnul jsem pokusně „Formidable Forms“ ale než si s tím začnu hrát, zazálohuj prosím databázi.
avatarmichal
(Neděle, 22 Říj. 20:10)
Vše jsme zálohoval.
avatarGudran
(Pondělí, 23 Říj. 09:10)
Dobrá nechám to na profíkovi 😉

1 · 2 · 3 · 4 · 5
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře

Archive for Listopad, 2015

Leningrad 2015

S docela velkým zpožděním přináším report z poslední letošní akce pořádané Airsfotbattles. Akce se konala v bývalé raketové základně Přelíc, nedaleko Slaného. Po pozdním příjezdu s Termitem a Gudranem jsme se ihned začali připravovat, protože všichni už byli víceméně připraveni do boje, spojili jsme se se zbylými Fataly, čítající Michala a Simíra. Později se přidal ještě Ondra. Po rychlé přípravě jsme se ihned vydali do prostoru, scénář spočíval jako vždy, v zabírání a udržování vlajek. V tomto prostoru jsem byl poprvé, a proto jsem na samých začátcích dost tápal a pomalu nevěděl, kde se co děje a kde jsem. Vydali jsme se po pravé straně prostoru, v tom možná nejhorším porostu, protože při prodírání všichni nepřátelé věděli, že jdem touto cestou. Náš postup byl brzo zastaven nepřátelskou palbou a jelikož nebylo nikoho ve vysoké trávě a skrz křoviska vidět, stáhli jsme se. Spojil jsem se s pár Fataly a zkusili jsme obejít prostor po levé straně, v místech s četnými zákopy, vysokou trávou a keřy, prostě ideálním místem

   pro kempení. Po chvíli jsme se dostali do kontaktu a po chvilkovém bránění menší kóty, jsme se sešli na respu. Po několika marných pokusech obsadit vlajky jak z levé tak z pravé strany, jen vlajku číslo čtyři se nám podařilo obsadit, ale hned nás nepřítel převálcoval a dobyl ji zpátky, přišla polední pauza a po ní prohození stran. Byl jsem rád, že se konečně podívám i do dalších částí prostoru, protože v dopolední částí, kvůli četnému kempení, jsem neměl možnost výrazněji prozkoumat prostor. Začátek odpolední části se bohužel 

 vyvíjel v úplně stejném duchu. Nepřítel obsadil vlajky na kopcích a jejich okolí, a ve skrytu lesa a keřů nás nikam nepouštěl. Jakýkoliv postup byl velmi obtížný a pomalý, někdy i bolestivý, protože absence masky mi zapříčinila tři krásná jelita na obličeji. Po označkování mého obličeje, značně otráven průběhem hry, se mi podařilo s pomocí kolegů obsadit vlajku číslo tři. Následně jsem se spojil s pár Fataly a započali jsme kempení u vlajky číslo čtyři. Musim napsat, že díky tomuto asi půlhodinovému kempení a následnému osmělení se zaútočit na vlajku na kopci, což dopadlo úspěšně, protože vlajka byla hlídaná pouze jedním vojákem, jsem si nahrabal dost kilů (i následným vpádem nepříteli do zad). No ale všechno jednou končí a to už se akce chýlila ke konci. Ještě jsme zkusili útočit z různých stran, ale nikam to moc nevedlo, takže jsme tuto hru nejspíše prohráli. Jak už

jsem psal, kempilo se opravdu hodně, ale to asi na obou stranách. Prostor byl opravdu hodně zarostlý, takže dost lidí to svádělo vyčkávat ve vysoké trávě na nebohé, zmatené sofťáky. Kontaktní vzdálenost byla opravdu na blízko a ani při cqb kdekoliv v budovách, sem neodešel tak poznamenán jako tady, takže si dovoluji nazvat tu akci jako nejdivočejší cqb sezóny:-D. Jinak akce byla fajn, protihráči víceméně taktéž. Jen si příště vzít masku, zvlášť v jarních a letních měsících to tu musí být opravdu bolestivé.

Ketkovice

Report od Termita

Poslední den 43. týdne jsme se rozhodli trochu omrknout situaci u AS kolegů na Moravě a vyrazili směr ex-raketová základna v Ketkovicích u Brna. Složení trochu poddimenzované – Michal, Klepil a Termit. Na akci jsme dorazili včas po nasměrování od dvou vstřícných obyvatelek dědiny.

 

Po změření úsťové rychlosti zbraní jsme si vyslechli pravidla (která zdůrazňovala nutnost přiznávání pod trestem předčasného ukončení akce), prohlédli mapku hustě zastavěné herní zóny a pak začala překvapivě nejdivočejší CQB akce sezóny.

Nejprve se hrál klasický scénář dvou týmů proti sobě bez respawnu, oba týmy si mohli vyzkoušet obrněnou škodovku s připraveným kulometem.

Po rychlém obsazení budovy se nám chvíli dařilo budovu bránit, poté se ale soupeřům podařilo vystřílet většinu našeho týmu a smyčka se utáhla. Během dalších několika her se situace opakovala i když se občas podařilo dosáhnout několika fragů.

Hra v budovách vyžadovala hodně fyzických i psychických sil a absence drátěných masek působila neochotu k hrdinským činům a občas i nějakou tu stopu v obličeji. V budovách se směly používat dýmovnice a přes okna a četné díry ve zdech hrozilo neustále nebezpečí a to i ze sousedních budov, které byly na dostřel.

 

 

V odpolední části se hrálo o vlajku a i tady se projevila malá zkušenost (zbytku) našeho červeného týmu, kdy prakticky ihned po začátku bylo soupeřem zlikvidováno buď levé nebo pravé křídlo a ostatním pak nezbývalo než se bránit bez naděje na protiútok.

Celkově byla organizace i samotná akce moc pěkné. Shodli jsme se, že chalani z Moravy snad ani neumí nepřiznávat zásahy a za to jim patří obrovské díky. Musím též zmínit parádní zázemí klubovny, kde se šlo ohřát, dát si čaj nebo koupit něco na zub.

Aktivní Forum
    Reklama

    rozměr 120x240

    Archiv
    Kalendář
    AEC v1.0.4