avatartermit
(Pátek, 17 Bře. 12:03)
Koukám bude zítra pravděpodobně pršet. Nějaký nápad, kde dnes sehnat nepromokavou blůzu vzor 95, 98, AT-FG nebo CADPAT ve velikosti L nebo XL? Nechce se mi potit v pláštěnce..
avatarmichal
(Pátek, 17 Bře. 13:03)
Osobně mám nepromokavou Parku 95, kterou si vezmu. Každopádně to chce alespoň náhradní věci na převlečení.
avatarmichal
(Pátek, 17 Bře. 13:03)
Případně když bude nejhůře můžeme to zabalit dřív.
avatarsimir
(Pátek, 17 Bře. 15:03)
Zdar mám jen pončo v 95 mohl bych půjčit když s Vámi nebudu moknout.Já si déšť užiju jinak ach jo.
avatartermit
(Pátek, 17 Bře. 18:03)
Díky Símo, ale do Prahy pro to dnes už nepojedu. Budu muset do gumové pláštěnky.

1 · 2 · 3 · 4
You must be signed in to post a comment
Navštěvnost
Dnes 32 Celkem 26222 Online 1 Členové online 0

Ardeny

Ardeny

Účast: Termit, Nikola,Ondra,Michal,Smolda,Gudran,Eda

Sluníčko svítí,všichni se strojí,zbrojí a zdraví. Parkuje se už i na poli, protože parkoviště je plné. No zas jedna z akcí od Airsoftbatlles, které jsou rok od roku známější a známější.

Nebudu se rozepisovat o průběhu akce, která je skoro stále stejná ale popíšu  jisté změny, které pořadatelé zahrnuli do hry.

Jedno z největších plus bylo zavedení mapy s pozicemi vlajek na mrtvolišti a jejich barevným označením podle toho jaká strana zrovna vlajku získala.

U každé vlajky byla i vysílačka, do které se muselo zahlásit jaké strana vlajku získala a čekat na odpověď s obou mrtvolišt. Celkově se tedy počítal čas získané vlajky a nebylo možné jako minulé akce vyhrát 5 minut  před koncem, kdy už hrála polovina lidí. Všichni v reálném čase jste věděli kam jít a zbytečně nebloudit.

Co bych bral jako malé mínus je zrušená pauza na oběd, protože jsme se vraceli do hry celkem pozdě.

Jinak bylo vše fajn. Sluníčko svítilo a teplota byla mezi 12 – 14 stupni, což jsem trochu přecenil,pač mi bylo celý den pěkný horko.

 3 příspěvků na “Ardeny”

 • avatar Gudran napsal:

  Z mého pohledu velmi dobrá hra. Zůčastnilo se celkem cca 270 lidí takže si zastřílel každý a u mě padly něco přes tři točáky a naštěsti jedna baterka skoro až do konce. Měnil jsem ji až asi hodinu před koncem kdy nás ze předu a zleva odstřelovali žlutí a zezadu naši. Žlutých jsme se zbavili, ale naši po nás vytrvle stříleli i přes naše volání „Červení“. Jinak terén se mi zdál více členitej, než když byla mrtvoliště v rozích herní plochy :) , bylo to asi tím že se nešlo jakoby po vrstevnici, ale kolmo k vrstevnici. Jelikož zde bylo hodně lidí a i zkušené týmy, které dokázaly velet tak jsem se občas přichomýtl do situace kdy se šlo na vlajku krásně takticky.
  Ještě doplním Michale, že v momentě kdy měl člověk v ruce vysílačku a hlásil že je vlajka obsazena tak byl nesmrtelný. Nevím jestli se to dodržovalo, ale co jsem zažil tak se prostor nejdříve vyčistil a až potom se hlásilo.
  Vysílačky jsme měli tři a tak nám to trochu pomohlo k tomu, že jsme se více méně drželi spolu.

  Závěrem dodám, že nohy mě bolely ještě včera.

 • avatar klepil napsal:

  Jo akcička se povedla, počásko úplně supr. Jen ta první půle mě zase nakrkla, díky špatně střílející pušce, ale odpoledne sem se opět rozjel. Tento prostor je pro mě nějaký prokletý. Jinak sem ani nenarazil na terminátory a nepřiznavače, takže pohodička:). A nohy mě ani druhý den nebolely, klidně bych hrál ještě:-D

 • avatar simir napsal:

  Tak koukám skvělá akce škoda že jsem se nemohl zúčastnit

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4