avatarklepil
(Sobota, 24 Pro. 18:12)
Taky přeji všem Fatalům krásné a pohodově Vánoce, hlavně to zdravíčko a hodně božího požehnání. A samozřejmě hodně dárečků pod stromečkem, hlavně těch airsoftových. A pozor na kuličky, vlastně na kosti:-)
avatarGudran
(Neděle, 25 Pro. 23:12)
Tak se musím pochlubit co jsem dostal od Ježíška, poukázky do Anaureusu za 2 litry :-)
avatarmichal
(Pondělí, 26 Pro. 08:12)
Také přeji všechno nejlepší k svátkům. Gudrane je vidět,že máš novou přítelkyni. Příští rok dostaneš ponožky.
avatarsimir
(Pondělí, 26 Pro. 12:12)
Přeji všem Fatalům hezké svátky a štastný Nový rok.Když jsme v tom chlubení já dostal Masadu a špagina.
avatartermit
(Středa, 28 Pro. 13:12)
Novou přítelkyni nemám a asi jsem i dost zlobil, dostal jsem alkohol a knížku. Teď se musím trápit sám, co si mám koupit :)

1 · 2
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře
Navštěvnost
Dnes 61 Celkem 22830 Online 0 Členové online 0

Bastonge + Itálie

Bastonge + Italie


Dvě airsoftové akce ad stejného pořadatele proběhly v minulých dnech a to v Milovicích akce jménem Bastonge a v Ralsku vylodění v Italii.

Bastonge

Celkem klasicky byli hraci rozděleni na dvě poloviny o počtu cca 60/60. Cílem hry bylo obsadit pět vlajek a udržet je do určitého času . Byli jsme přiřazeni za stranu červených,kteří začínali v horním rohu hrací arény. Hned od začátku jsme žluté pěkně zatlačili do počátečních pozic a drželi je pěkně v defenzivě. Že se nám dařilo nebylo dáno naší převahou ale spíš členěním terénu. Při obrácení stran jsem zjistil,že se v první třetinu prostoru nelze krýt a byli jsme zatlačeni do defenzivy s obsazenou jednou vlajkou. Toto se změnilo až když to docela dobrá polovina žlutých zabalila. Akci hodnotím jako povedenou už kvůli velké učasti fatalu.

Vylodění v Italii

Klasická akce pořádaná  na airsoftovem hřišti v Ralsku. Počet účastníků byl dosti veliký pač jsme parkovali až  na druhém parkovišti. Přes značný počet hráčů se akce odehrávala na malém prostoru a cilem jako vždy bylo obsadit pet vlajek. První polovina akce se dosti povedla a to hlavně pro členitost terénu a čerstvosti hráčů jednotlivych stran. Druhá polovina uz za moc nestála. Terén nenabízel moc prostoru ke krytí a většině hráčů už se nechtelo moc útočit.

Na každé akci se mi líbilo, že se nás z týmu vždy sešlo dost a doufám, že takto budeme dále pokračovat.2 příspěvků na “Bastonge + Itálie”

 • avatar simir napsal:

  Obě akce byli bezva a naše účast byla velká,jen tak dál.Vylodění v Itálii mě dostalo až na 3hodiny na pohotovost,což zapříčinila poslední rána do ksichtu a pod vousy se dostala1/2kuličky.Viděl jsem dvojmo a medvědobijce nemám rád.Já se pomstím!!!Jinak se těším na další akci od tohoto týmu.

 • avatar kusadlo napsal:

  Na Bastonge se mi líbily obě půlky a terén byl fakt parádní a lidi normální, aspoň za mě.
  Itálie první půlka dobrá, akorát jak píše Michal, tak prostor mohl být méně „oříznutý“ na takový počet hráčů.
  Druhá půlka za mě teda špatně, a nejenom za mě..
  Z mladým Vendym jsem to z prvu zkoušeli ze všech možných stran, ale vždy jsme to schytali a ani něvěděli odkud. Když se toto potom opakuje pořád dokola, tak to člověka fakt neba.
  Nepřítel se zakempil na všech možných příchozích bodech a nešlo projít a většinou jsme stříleli na slepo. Podepsalo se to na celé druhé polovině hry, protože spousta hráčů z naší strany vyla fakt otrávená, nemuluvě o tom, že hned první strategický val byl vyloučen ze hry a samozřejmě se našlo pár mindráčků, kteří se tam nacpali hned prvních minutávh hry.
  O nesmrtelných komandech)cca dvě skupinky) a stupidů s automatickejma malorážkama se rozepisovat nebudu, jelikož se nesmím rozčilovat.
  Softu zdar!

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4