avatartermit
(Pátek, 17 Bře. 12:03)
Koukám bude zítra pravděpodobně pršet. Nějaký nápad, kde dnes sehnat nepromokavou blůzu vzor 95, 98, AT-FG nebo CADPAT ve velikosti L nebo XL? Nechce se mi potit v pláštěnce..
avatarmichal
(Pátek, 17 Bře. 13:03)
Osobně mám nepromokavou Parku 95, kterou si vezmu. Každopádně to chce alespoň náhradní věci na převlečení.
avatarmichal
(Pátek, 17 Bře. 13:03)
Případně když bude nejhůře můžeme to zabalit dřív.
avatarsimir
(Pátek, 17 Bře. 15:03)
Zdar mám jen pončo v 95 mohl bych půjčit když s Vámi nebudu moknout.Já si déšť užiju jinak ach jo.
avatartermit
(Pátek, 17 Bře. 18:03)
Díky Símo, ale do Prahy pro to dnes už nepojedu. Budu muset do gumové pláštěnky.

1 · 2 · 3 · 4
You must be signed in to post a comment
Navštěvnost
Dnes 32 Celkem 26222 Online 0 Členové online 0

Bastonge + Itálie

Bastonge + Italie


Dvě airsoftové akce ad stejného pořadatele proběhly v minulých dnech a to v Milovicích akce jménem Bastonge a v Ralsku vylodění v Italii.

Bastonge

Celkem klasicky byli hraci rozděleni na dvě poloviny o počtu cca 60/60. Cílem hry bylo obsadit pět vlajek a udržet je do určitého času . Byli jsme přiřazeni za stranu červených,kteří začínali v horním rohu hrací arény. Hned od začátku jsme žluté pěkně zatlačili do počátečních pozic a drželi je pěkně v defenzivě. Že se nám dařilo nebylo dáno naší převahou ale spíš členěním terénu. Při obrácení stran jsem zjistil,že se v první třetinu prostoru nelze krýt a byli jsme zatlačeni do defenzivy s obsazenou jednou vlajkou. Toto se změnilo až když to docela dobrá polovina žlutých zabalila. Akci hodnotím jako povedenou už kvůli velké učasti fatalu.

Vylodění v Italii

Klasická akce pořádaná  na airsoftovem hřišti v Ralsku. Počet účastníků byl dosti veliký pač jsme parkovali až  na druhém parkovišti. Přes značný počet hráčů se akce odehrávala na malém prostoru a cilem jako vždy bylo obsadit pet vlajek. První polovina akce se dosti povedla a to hlavně pro členitost terénu a čerstvosti hráčů jednotlivych stran. Druhá polovina uz za moc nestála. Terén nenabízel moc prostoru ke krytí a většině hráčů už se nechtelo moc útočit.

Na každé akci se mi líbilo, že se nás z týmu vždy sešlo dost a doufám, že takto budeme dále pokračovat.2 příspěvků na “Bastonge + Itálie”

 • avatar simir napsal:

  Obě akce byli bezva a naše účast byla velká,jen tak dál.Vylodění v Itálii mě dostalo až na 3hodiny na pohotovost,což zapříčinila poslední rána do ksichtu a pod vousy se dostala1/2kuličky.Viděl jsem dvojmo a medvědobijce nemám rád.Já se pomstím!!!Jinak se těším na další akci od tohoto týmu.

 • avatar kusadlo napsal:

  Na Bastonge se mi líbily obě půlky a terén byl fakt parádní a lidi normální, aspoň za mě.
  Itálie první půlka dobrá, akorát jak píše Michal, tak prostor mohl být méně „oříznutý“ na takový počet hráčů.
  Druhá půlka za mě teda špatně, a nejenom za mě..
  Z mladým Vendym jsem to z prvu zkoušeli ze všech možných stran, ale vždy jsme to schytali a ani něvěděli odkud. Když se toto potom opakuje pořád dokola, tak to člověka fakt neba.
  Nepřítel se zakempil na všech možných příchozích bodech a nešlo projít a většinou jsme stříleli na slepo. Podepsalo se to na celé druhé polovině hry, protože spousta hráčů z naší strany vyla fakt otrávená, nemuluvě o tom, že hned první strategický val byl vyloučen ze hry a samozřejmě se našlo pár mindráčků, kteří se tam nacpali hned prvních minutávh hry.
  O nesmrtelných komandech)cca dvě skupinky) a stupidů s automatickejma malorážkama se rozepisovat nebudu, jelikož se nesmím rozčilovat.
  Softu zdar!

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4