avatartermit
(Pátek, 17 Bře. 12:03)
Koukám bude zítra pravděpodobně pršet. Nějaký nápad, kde dnes sehnat nepromokavou blůzu vzor 95, 98, AT-FG nebo CADPAT ve velikosti L nebo XL? Nechce se mi potit v pláštěnce..
avatarmichal
(Pátek, 17 Bře. 13:03)
Osobně mám nepromokavou Parku 95, kterou si vezmu. Každopádně to chce alespoň náhradní věci na převlečení.
avatarmichal
(Pátek, 17 Bře. 13:03)
Případně když bude nejhůře můžeme to zabalit dřív.
avatarsimir
(Pátek, 17 Bře. 15:03)
Zdar mám jen pončo v 95 mohl bych půjčit když s Vámi nebudu moknout.Já si déšť užiju jinak ach jo.
avatartermit
(Pátek, 17 Bře. 18:03)
Díky Símo, ale do Prahy pro to dnes už nepojedu. Budu muset do gumové pláštěnky.

1 · 2 · 3 · 4
You must be signed in to post a comment
Navštěvnost
Dnes 34 Celkem 26222 Online 2 Členové online 0

Behind Enemy Line 13.9. Kouřim

 

V sobotu 13. se v nedaleké Kouřimi konala scénářovka s názvem Behind Enemy Line, která podle scénáře slibovala pašovaní drog. V počtu dvou kousků, mě a Edy, jsme se v devět ráno vydali na cestu. Bez komplikací jsme dorazli na místo, kde se už kolem 15ti lidí připravovalo na následující dění. Učinili jsme totéž a po půl jedenácté jsme se začali shromažďovat, abysme vyslechli pokyny a úkoly a nějaký ten scénář. V tu chvíli se přiřítil Jarda s Kusadlem, pozdě, ale přece. Rychle se připravili a v počtu čtyř Fatalů jsem byli přiraveni na hru. Scénář byl jednoduchý, našim prvním úkolem bylo přenest zásilku drog spřátelené kolumbijské armádě, která nás podporovala a zároveň na nás měla utočit americká jednotka a snažit se nám zabránit předat drogy. Tato hra skončila rychle, američani se zakopali na základně a nepodnikli prakticky nic. Druhou hru se promíchaly strany, na nás padal úloha americké jednotky, proto jsme se rozhodli roztáhnout se kolem základny, s Edou jsme zaujali postavení na levé straně a JAKUkomando na základně, k podpoře z dálky. Na naší straně se nicmoc neodehrálo, pár kulí přiletělo, ale nic vážného. Po následném přesunu blíž k místu předání drog, kdy se k nám připojil Kusadlo, jsme byli bohužel vysmahnuti. Resp byl naštěstí na základně, ale to je prd platný, když někdo neví, že na základnu se neútočí.Nakonec jsme zůstali já a Eda, po chvíli proběhla předávka drog a konec

 

 

 

 

 

Nakonec jsme hráli za kolumbijskou armádu, to už zase byla většina amíku nalézlá na základně, takže jsme ji pouze ostřelovali a tím proběhla bezpečně předávka drog.

Následovalo klasické cqb, na nás padlo útočení, my jsme měli neomezeně životů a bránící pouze dva. Na tomto se mi líbilo, že se v budově hrálo na semi, dost lidí používalo pistole a bodla i podpora zvenčí, kde pomáhali ti, kteří se báli dovnitř:-D. Snad po čtyřech pokusech se nám podařilo budovu dobít.

Bohužel nenásledovalo otočení stran, ale útočení na základnu. To už nás však JAKUkomando opustilo, takže to zbylo na nás dvou. Nepřítel se konečně trochu roztáhl, takže nám dobývaní znepříjemnil. To jsme s Edou dvakrát poznali (ale líbila se mi s Edou spolupráce) a tak unaveni a stěžujíc si na zamlžené brýle, jsme se spakovali a odjeli směr Praha.

 

 

 

Cělkově se mi akce líbila, i přes nějaké ty nedostatky, jak zmínil Kusadlo, pauzy byly opravdu dlouhé. Řekl bych, že většina přiznávala a ani jsem nezaznamenal nějakej prasokvér. I to počasí vyšlo, ale brýle se mlžily dost. Takže se těším na další akci.

 2 příspěvků na “Behind Enemy Line 13.9. Kouřim”

  • avatar kusadlo napsal:

    Jó hezky jsi to napsal, ale ty pauzy už byli přehnaný, jak babskej sněm. Jinak bez přesné podpory z venčí, by jste se dovnitř nedostali. :-)

  • avatar michal napsal:

    Super report a pěkný fotky

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4