avatarklepil
(Sobota, 24 Pro. 18:12)
Taky přeji všem Fatalům krásné a pohodově Vánoce, hlavně to zdravíčko a hodně božího požehnání. A samozřejmě hodně dárečků pod stromečkem, hlavně těch airsoftových. A pozor na kuličky, vlastně na kosti:-)
avatarGudran
(Neděle, 25 Pro. 23:12)
Tak se musím pochlubit co jsem dostal od Ježíška, poukázky do Anaureusu za 2 litry :-)
avatarmichal
(Pondělí, 26 Pro. 08:12)
Také přeji všechno nejlepší k svátkům. Gudrane je vidět,že máš novou přítelkyni. Příští rok dostaneš ponožky.
avatarsimir
(Pondělí, 26 Pro. 12:12)
Přeji všem Fatalům hezké svátky a štastný Nový rok.Když jsme v tom chlubení já dostal Masadu a špagina.
avatartermit
(Středa, 28 Pro. 13:12)
Novou přítelkyni nemám a asi jsem i dost zlobil, dostal jsem alkohol a knížku. Teď se musím trápit sám, co si mám koupit :)

1 · 2
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře
Navštěvnost
Dnes 61 Celkem 22830 Online 0 Členové online 0

Big Combat 3 Milovice

 

Zdar tak FV má za sebou velkou akci s krycím názvem Big Combat 3.

 

Ještě než jsme dorazily na místo konání jsme měli o vzrušení postaráno. Sraz byl na D11 na benzine kolem5:30.Po několik minutách na srazu jsem dostal telefonát od Vika že nějaký kokot jejich auto zablokoval a že nemůžou vyjet. Tak naše zbývající komando nasedlo do auto a jelo z5 do Prahy na pomoc bezradné posádky Vik , Pyro a Máši. U Vika v ulici v 6 rány vyskákalo 7 členů teamu a prostě jsme blokující auto odnesly mimo vjezd a ( vypustily kola byl to proste kokot takto blokovat auta :D )

 

Pak už nám nic nebránilo jet směr Milovice asi po 30 minutách jsem dorazili na místo a bylo tam fakt hodně aut a lidí. Hodily jsem na sebe vyzbroj a šlo se na zápis a test zbraní.  Jelikož bylo fakt moc lidi tak test našich zbraní se nekonal uff :D   FV bylo přiděleno k žluté frontě a šlo se na místo před hlavní štáb kde velitelé teamu dostali pokyny obsadit ty a ty budovy.

 

Zvukový signál odstartoval začátek a šlo se do akce FV si vybralo budovy19 a20. Po pár minutách jsme se rozhodli jít do mlejnku kde to byl fakt masakr dvě strany v stovkách  se pokoušelo přiblížit k sobě ale v 90% to končilo HITEM na obou stranách. Červení měli docela dobře rozmístěné snipery na každé střeše baráku co hlídali a bylo těžké  se k nim dostat. Obě fronty se zdržovali v bezpečné vzdálenosti kam BB nedolítlo.

 

 

 

Během masivních bojů se musela přerušit hra kvůli bezpečnosti a ošetření zraněných. První přerušení bylo způsobeno použití slzného granátu nemohli dobít barák 22  a granát způsobil  zkolabovaní jednoho hráče (
Po druhém startu FV obsadily budovu naproti vylezu do hry červených a slušně jsme je kropily z oken ( dal jsem snipera ) spotřeba BB byla hustá převážně lidi opouštěli bojiště že jim došla baterka :D . Boj okno o okno byl mazec dal jste dávku a hned byla odezva :D .granát použili červení kokoti) .  Tohoto přerušení a odchodu z5 na plac ke štábu využily trochu no fair play červení a neodešli a obsadily budovy co jsme poslušně  opustily při restartu :( .

 

 

Akce byla masivní a proto ze strany pořadatelů se to moc nepovedlo prostě to nezvládali.  Ono kočírovat 3 tisíce lidí že. Co se týče neuznávačů bylo na obou stranách dost ale jinak to byla masivní airsoftová akce kde si každý asi přijde na sví. Jinak dýmovnice super a dost nám pomohly se přesouvat v prostoru tak to nebyla zbytečná koupě.

 

Asi ve čtyři jsme se připojily k velkému stečnému útoku ale ten byl rozprášen jak jsme se dostali na dostřel. Baterky a BBčka pomalu docházeli a tak jsem to zabalil asi 45 min před koncem.

 

Mě se akce líbila byl jsem jen 4x mrtví asi na 13 skalpů co uznali můj hit což jde ne ? ti co neuznali ty asi nespočítám. Ale za  sebe říkám  BBčka lítaly fakt všude.

 Komentáře jsou uzavřeny.

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4