avatarklepil
(Sobota, 24 Pro. 18:12)
Taky přeji všem Fatalům krásné a pohodově Vánoce, hlavně to zdravíčko a hodně božího požehnání. A samozřejmě hodně dárečků pod stromečkem, hlavně těch airsoftových. A pozor na kuličky, vlastně na kosti:-)
avatarGudran
(Neděle, 25 Pro. 23:12)
Tak se musím pochlubit co jsem dostal od Ježíška, poukázky do Anaureusu za 2 litry :-)
avatarmichal
(Pondělí, 26 Pro. 08:12)
Také přeji všechno nejlepší k svátkům. Gudrane je vidět,že máš novou přítelkyni. Příští rok dostaneš ponožky.
avatarsimir
(Pondělí, 26 Pro. 12:12)
Přeji všem Fatalům hezké svátky a štastný Nový rok.Když jsme v tom chlubení já dostal Masadu a špagina.
avatartermit
(Středa, 28 Pro. 13:12)
Novou přítelkyni nemám a asi jsem i dost zlobil, dostal jsem alkohol a knížku. Teď se musím trápit sám, co si mám koupit :)

1 · 2
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře
Navštěvnost
Dnes 61 Celkem 22830 Online 1 Členové online 0

Černý jestřáb sestřelen II

Černý jestřáb sestřelen,

byla další ze série airsoftovych akci, který jsme měli šanci se zúčastnit tuto sobotu. Nový prostor se nachází blízko Mílina a sliboval nové zážitky a průzkum nepoznaných  prostorů. Do Mílina jsme vyrazili okolo 7:00 hodiny, což se ukázalo jako předčasný odjezd pač jsme na místo dorazili jako první a akce začínala 9:30. Okolo 70 hráčů rozdělených na dvě strany se vydalo na pozice. Nás první úkol byl hlídat vrchní tábor s cca 5 dalšími lidmi. Pozice na kopci se i přes snahu pořadatelů, který postavili nějaký kryty se jevila jako těžko bránitelná. Hned vedle tábora jsme měli pás louky a za ní cestu, kde se nepřátele mohli dobře schovat ostřelovat nás.  Asi po hodině bránění  nás červeni přemohli a pozici už jsme nedobyli zpět.

Od mrtvolišťe se udělala nová obraná linie kterou jsme pak s Ondrou a dalšími lidmi hrdině bránili. Dále už se hra rozbila na jednotlivé šarvátky a pár útoků na nepřátelský tábor. Celkově jsem si docela dobře zahrál a hlavně počasí bylo na hru velmi dobré.

Ohledně fatalů nemám žádné námitky jen prostě nesmíte po Simírovi a Kusadlovi chtít, aby chodili do kopce :)

Nepřiznávače a medvědobijky ani raději zmiňovat nebudu.

 

 

Tak písnu aspoň malej postřeh z akce (report od Kusadla)

Místo dobrý až na ten hnuskopec, kterej byl na moje kolena moc a plíce taky nechápali co ze to po nich chci(aspoň jsem v tom nebyl sám,Simír je pravej kámoš). Nechci nějak soudit, nebo kritizovat, protože moc větších akcí jsem tolik nesjel, ale myslím, že organizačně to bylo docela nezvládnutý a prostor na počet hráčů, měl být nějak ohraničen, aspoň slovně ..

Měli jsme hlídat tábor a po hodině nás měli vystřídat a my měli jít útočit, jelikož se hodinu a půl nic nedělo, tak náš velitel Michal mě a Simíra poslal do útoku. Cca 10min. na to měli Fatálové první oběť, mě (díky Míšo:-)).

Chaosi v přesouvání respů bylo teda nedomyšlený, protože při mé třetí smrti, mi bylo ukázáno, že je o kus dál, kdybych nenarazil na zbloudilce s vysílačkou, kterej ho hledal taky, tak tam bloudím možná ještě dneska. To, že tam bylo zase pár hysterickejch terminátoronadsamců, ani psát nebudu, ale na to si asi musím zvyknout.. O dvouch, nebo třech vrahů z mědvědobijkama nemluvě, frajérům to sypalo jako plně automatická malorážka, a pak se divte, že se k nim nikomu nechce.

Na druhou stranu, jsme se zasmáli, zapotili a počasí luxusní.

Bylo to fajn, a velitel je tedy přísný, pak jsem se bál i zapálit si.. :-)6 příspěvků na “Černý jestřáb sestřelen II”

 • avatar jarda1979 napsal:

  Jo je to na prd organizátoři by se nad tím měli zamyslet a začít měřit ústovku takhle to jednou nedopadne dobře.

 • avatar klepil napsal:

  Jo jak psal Kusadlo, s tou organizací to bylo špatný, kdyby vyčlenili nějakýho člověka, který se o nás bude „starat“, řikat co, kam, kde, protože jsem ani nevěděl kde mají své základny a vlajku a kdybych se nezeptal, tak ani nevim kde máme mrtvoliště a jak je to s obživováním. Jinak prostor celkem ušel, je dobrý zkoušet nová místa. S kopci a plícemi jsem problém ani neměl, holt ještě nejsem dědek :D . Ke konci už jsem byl trochu otrávený, ale za to můžou ty nepřiznavači a hráči bez mozku…jinak do těla jsem si dal a někoho postřílel, tak snad to příště bude lepší.

 • avatar kusadlo napsal:

  S tím pohybem se budu snažit polepšit, ale na svojí obhajobu musím podotknout, že jsem po těžké nemoci a jak řekl chirurg, v mém koleni jsou „nenávratné změny“..
  Jo jo,s tím měřením úsťovek to má něco do sebe, ikdyž v dnešní době dělenejch a pružinoměnících mecháču se stejně najdou hovada který to budou obcházet.

 • avatar simir napsal:

  Prostor dobrej jen ty organizační věci byly na prd nikdo tomu ňák nevelel a chaoz v organizování.Líbilo se mi to ,sedli jsme si s Kusadlem do noty,protože kopce pro nás dva dědky byly nad naše síly,takže mám Kusadla za dobrého parťáka,ale velitel nás honil,takže si šáhnu do svědomí a příště se budeme víc snažit.Vyskytlo se i pár bláznů s medvědobijkama,což se mi moc hlava vystrkovat nechtělo.

 • avatar Gudran napsal:

  Však o víkendu se k vám přidá další dědek :) škoda, že jsem nebyl. Uvidím jak mi sedne Bastogne.

 • avatar Matto napsal:

  Fotky přidány do galerie :)

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4