avatarmichal
(Čtvrtek, 6 Dub. 10:04)
Pár fotek je přidáno do galerie průlom 2017. Zmrzlina byla luxusní. Více až se Nikola uráčí napsat report 🙂
avatarklepil
(Čtvrtek, 6 Dub. 10:04)
Super, na fotky sem čekal a report už sem se uráčil napsat:), jen za boha nevim, jak mám do příspěvku vložit fotku. Poradíš mi Michale? Nebo je tam kdyžtak hoď, je tam uloženej koncept
avatarklepil
(Čtvrtek, 6 Dub. 15:04)
Nenašel si náhodou Michale ten kus vytěráku v kufru auta?
avatarmichal
(Úterý, 11 Dub. 11:04)
Ahoj, koukal jsem se ale nic jsem nenašel.
avatarklepil
(Středa, 12 Dub. 12:04)
Jasný, díky. U sebe sem se zapomněl kouknout, tak snad ho tam najdu.

1
You must be signed in to post a comment

Kharkov

Kharkov- osamělý vlk co se nezalekne deště.

V novém prostoru se konala akce z další série Airsoft batlles. Do Ralska už nějaký ty roky jezdím, ale prostor za letištní plochou byl pro mě úplně neznámí. Proto jsem měl ráno i trochu problém najít místo určení což bylo parkoviště.

 

Akce byla klasicky o dobývání vlajek v prostoru cca 400×400 mm. Celkem známí scénář v super prostoru.  V hracím terénu nebyla nouze o zákopy, křoví a staré zříceniny. Veškeré překážky byly umístěné poměrně blízko u sebe a člověk mohl krásně taktizovat. V tomto prostoru byly hráči s medvědobijkami neúspěšný, protože nemohli uplatnit dostřel a většinou šlo o plížení a taktiku. Jednou se mi povedlo sledovat pětici hráčů a tři z nich zasáhnout.

Ohledně hodně diskutovaného počasí musím prohlásit, že pršelo pouze o polední pauze. Jinak bylo zataženo což přispívalo k plíživému stylu hry.

Jediné co mi dosti vadilo (až na skutečnost, že nás bylo přihlášeno 6) byly ze začátku zamlžené brýle, které jsem brzy vyměnil za mřížky.Jeden příspěvk na “Kharkov”

 • avatar simir says:

  Škoda akce že jsem nebyl muselo to být bezva,tak se musím polepšit.

Aktivní Forum
  Reklama

  rozměr 120x240

  Archiv
  Kalendář
  AEC v1.0.4