avatartermit
(Pátek, 17 Bře. 12:03)
Koukám bude zítra pravděpodobně pršet. Nějaký nápad, kde dnes sehnat nepromokavou blůzu vzor 95, 98, AT-FG nebo CADPAT ve velikosti L nebo XL? Nechce se mi potit v pláštěnce..
avatarmichal
(Pátek, 17 Bře. 13:03)
Osobně mám nepromokavou Parku 95, kterou si vezmu. Každopádně to chce alespoň náhradní věci na převlečení.
avatarmichal
(Pátek, 17 Bře. 13:03)
Případně když bude nejhůře můžeme to zabalit dřív.
avatarsimir
(Pátek, 17 Bře. 15:03)
Zdar mám jen pončo v 95 mohl bych půjčit když s Vámi nebudu moknout.Já si déšť užiju jinak ach jo.
avatartermit
(Pátek, 17 Bře. 18:03)
Díky Símo, ale do Prahy pro to dnes už nepojedu. Budu muset do gumové pláštěnky.

1 · 2 · 3 · 4
You must be signed in to post a comment
Navštěvnost
Dnes 32 Celkem 26222 Online 1 Členové online 0

Kolumbie 25.10.2014

25.10. se nedaleko Milovic konala akce pořádaná AirsoftBattles nazvaná Kolumbie. Za časného rána a v pěkné zimě jsem se sešli na benzínce směr Milovice a odtud jsme pokračovali vstříc osudu. Dorazili jsme na místo, kde se už pěkných pár desítek hráčů připravovalo na nadcházející dění, takže jsme začali taky, aby jsme nezaostávali. Bohužel jsme hned po ránu osiřeli, takže nás zbylo všehovšudy šest Fatalů. Kolem desáté hodiny jsme se konečně vydali na resp a zároveň místo našeho startu. Úkol, jak to u těchto akcí býva, byl jednoduchý, obsazovat vlajky a udržet je do konce herní doby. Vespolek jsme se vydali podpořit menší skupinu vyslanou na bunkry bránit vlajku. Po chvíli jsme narazili na tuhý odpor, ale díky zimě, jsem měl prd dostřel a bylo to takové nevalné. Po chvíli bránění jsme začali umírat jeden po druhém, já byl poslední (myslím). Poté jsme zkoušeli utočit z různých stran, ale nikam to moc nevedlo, nebylo moc dobré krytí, takže se k nepříteli a tudíž i k vlajkám špatně dostávalo. Ale co mě nejvíc štvalo bylo opětovné mlžení brýlí a špatná funkčnost pušky, takže první půli jsem si moc neužil. Kluci na tom byli asi lépe. Po několika marných pokusech se někam dostat přišel konec první části, bohužel nějaké pako oznámilo konec asi o 15 min dřív, tudíž nám zhatil útok na vlajku. První část jsme prohráli 2:3. Následovala žrací pauza spojena s přemístěním aut. Netrpělivě jsme očekávali začátek druhé části, protože se mělo hrát v jiném prostoru, ale díky nějakým zmatkům jsem zůstali ve stávajícím prostoru. Kolem půl druhé jsme začínali, trochu jsme se vysvlékl a vyměnil brýle, čímž odpadlo otravné mlžení brýlí. Vespolek jsme se vydali do boje.  Všichni jsme nalezli k menšímu valu, kde jsme se snažili ostřelovat nepřítele. Ovšem zima úřadovala, takže jsem moc nepřítele nemohl trápit. Následovala smrt, nejenom má, takže jsme se sešli na respu a společně jsme se vydali opět do boje. To už jsme se dostali výše, na kopec, kde před námi byl bunkr, to jsem se odpojil a snažil jsem se dostat blíže, celkem se dařilo, ale stejně jedna přiletěla a lízla mi helmu, takže pápá na resp. Zde jsem nabral Símu a šli jsme na stejné místo, jestli nepotkáme zbytek Fatalů. Prošli jsme kolem vlajky, ale nepříteli se podařilo prostor obejít tudíž jsme se dostali do kontaktu, Síma bohužel umřel, takže to zbylo na mě. Ale sám proti přesile jsem neměl šanci, tak jsem je nechal ať si dobyjou vlajku. Naštěstí jsem byl v místech kde bylo dobré krytí, a ti co vzali naší vlajku, vůbec nebrali v potaz to, že v zádech mají náš resp, toho jsem využil a padnul jim do zad, čímž jsem ukořistil vlajku, následovalo několik úspěšných zásahů (puška už poslouchala) a přesun k bunkrům, tady jsem se připojil k Fatalům a postupovali jsem směrem ke zbylým vlajkám. Bylo nás dost, takže nepřítel byl zaskočen a dobyli jsme i poslední vlajku. Od této chvíli zbývalo asi posledních deset minut do konce, úspěšně jsme vše ubránili a vyhráli 5:0 :-) .

Akce byla fajn, až na první půli, kdy jsem měl největší chuť s tim seknout. Ale druhá půle mi to vynahradila vrchovatě, takže za mě spokojenost. S nepřiznavači jsem ani problém neměl a hustokvér jsem nezaznamenal. Takže jen tak dál:-)….doufám že jsem tě H@usere s reportem nepředběhl:-D, jestli jo, hoď ho pod něj, ať je co číst a ať nepřijde vniveč;-)3 příspěvků na “Kolumbie 25.10.2014”

 • avatar michal napsal:

  Pěkně napsané. Osobně jsem si zahrál výborně.

 • avatar simir napsal:

  Bezva report já jsem se vyřádil a zahrál si bezvadně!!!

 • avatar H@user napsal:

  Nikolo hezkej report, dík za něj. Já se tomu nedostal, pardon. Máme v práci „před koncem roku“ tradiční blázinec s tunou přesčasovek, takže i IT závislák jako já už nechce PC ani vidět.
  Akce byla moc fajn a pro mě v tomto roce fajn rozloučení se sezónou. Pokračovat budu moct až se to zas v práci uklidní, takže „za rok“.

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4