avatarklepil
(Sobota, 24 Pro. 18:12)
Taky přeji všem Fatalům krásné a pohodově Vánoce, hlavně to zdravíčko a hodně božího požehnání. A samozřejmě hodně dárečků pod stromečkem, hlavně těch airsoftových. A pozor na kuličky, vlastně na kosti:-)
avatarGudran
(Neděle, 25 Pro. 23:12)
Tak se musím pochlubit co jsem dostal od Ježíška, poukázky do Anaureusu za 2 litry :-)
avatarmichal
(Pondělí, 26 Pro. 08:12)
Také přeji všechno nejlepší k svátkům. Gudrane je vidět,že máš novou přítelkyni. Příští rok dostaneš ponožky.
avatarsimir
(Pondělí, 26 Pro. 12:12)
Přeji všem Fatalům hezké svátky a štastný Nový rok.Když jsme v tom chlubení já dostal Masadu a špagina.
avatartermit
(Středa, 28 Pro. 13:12)
Novou přítelkyni nemám a asi jsem i dost zlobil, dostal jsem alkohol a knížku. Teď se musím trápit sám, co si mám koupit :)

1 · 2
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře
Navštěvnost
Dnes 61 Celkem 22830 Online 0 Členové online 0

Panama

Panama

První letošní větší akce se vydařila.  I přes horší počasí se sešlo na parkovišti před hracím prostorem okolo 110 hráčů. Všichni byly docela dost navlečený a byl jsem zvědavý jak moc se bude přiznávat.  Přes počáteční proslov, kdy jsme se dozvěděli, že pořadatelé z Airsoft battles celkem přitvrdili v pravidlech (zmíním například nutnost mít reflexní vestu, v budovách pouze semi),jsme byli klasicky označeny páskami a posláni do herního prostoru.

Herní prostor se nacházel na ploše cca 500x500m a už od začátku bylo dosti znát, že se jedná o udržovanou arénu.  Nejdříve jsme si vyzkoušeli dobývání budovy okolo, které byly rozestavěné palety. Tam jsem hned poslal Gunrana na smrt a za pět minut šel za ním. Po refreši jsme to zkusili přes levou stranu ale taky se nám moc nedařilo. Inu po zimě se mi přece jen nechtělo moc plížit a byl jsem dosti línej. Každopádně prostor byl dosti rozmanitý. Když vás omrzel les mohli jste jít do budovy, vyzkoušet si battle arénu o rozloze fotbalového hřiště atd.Počasí bylo trochu chladnější a to okolo 2 °C ale když se člověk hýbal bylo mu teplo.
Trošku i foukalo ale na druhou stranu se mi nemlžily brýle. Akce mě hodně bavila a technické problémy se mi naštěstí vyhnuli. Myslím, že koncové skóre bylo nerozhodné ale u takovéto akce je to celkem jedno.Taky vítám do týmu Termita s kterým je těžké držet krok (alespoň po zimě).


2 příspěvků na “Panama”

 • avatar termit napsal:

  Díky za uvítání! Za sebe mohu říct, že to bylo prostě super! Zima mi byla jen 3x – vždy když jsem byl na nechráněném stromy parkovišti. Jinak absolutní pohoda.

  Areál je pro AS akce ideálně rozvržen, kdy kromě velkých nechráněných ploch dobrých pro snajpy tu byly i kopce, bunkry, budovy, křoví, palety.. každému dle jeho gusta. Mě se nejvíc líbilo dobývání kopce, a i když čas od času dolů přilétla pyrotechnika, byl jsem vždy v dostatečné vzdálenosti.

  Trochu dost mě bohužel klamalo vybavení: pojistný pásek od sekundární zbraně budu muset předělat (nedrží), kolimátor po 3 hodinách hry vynechával a svítil jen slabě (ten asi půjde na reklamaci), pojistný šroub štelování crane pažby se povolil a ztratil, míření občas znemožňovala drátěná maska (příště snad pořeším jinak), pojistka u M4 je přesně v místě mého palce – stále byla v nějaké unwanted pozici a stála mě minimálně 1 frag, kdy jsem místo výstřelu musel přepnout, načež mi na hlavě přistálo asi 20 střel od tří různých lidí.

  Jinak M4 střílí obstojně, baterka 2000 mAh vydržela celou akci.

  Jedno info ze zákulisí: Airsoft battles snad už na příští akci zprovozní komunikaci mezi vlajkami a mrtvolišti, takže po respawnu bude jasné, kterým směrem se vydat aniž by musel člověk obíhat bezpečně zabrané území.

 • avatar simir napsal:

  Tak hlavně že jste si to užili!!Vítám nového člena a hodně zdaru do dalších akcí.

Aktivní Forum
Reklama

rozměr 120x240

Archiv
Kalendář
AEC v1.0.4