avatarklepil
(Čtvrtek, 29 Čvn. 12:06)
A víš že bych i jel, sic sem chtěl vynechat po Gromu ale budu mít čas a pak moc hrát nebudu. Chystáš se píchat vlaječky?:-D
avatarvasax
(Pátek, 30 Čvn. 12:06)
Já jsem spíš přemýšlel, žwe bych se podíval na oheň a pokecal, ale teď jsem si uvědomil že tam asi těžko pojede někdo na otočku. Vlajky tentokrát píchat nepotřebuje prý 😀
avatarklepil
(Pondělí, 3 Čvc. 10:07)
Sobotní akce se celkem vydařila. Klasický boj o vlajky, počasí akorát, i v dešti jsme si zahráli:)
avatarLegolunt
(Pondělí, 3 Čvc. 15:07)
Zdarec lidi je nějaká akce 22.7 na ten prodlouženej bych njel ale nějaká jednodenka?
avatarklepil
(Pátek, 14 Čvc. 07:07)
Zdar, trošku jsem koukal, ale nějak nic jsem nenašel, zkusim zapátrat ještě. Možná je někde něco na FB, ale ten nemám. Jinak na Točný se určitě hraje

1 · 2 · 3
You must be signed in to post a comment
Nejnovější komentáře

Panama

Panama

První letošní větší akce se vydařila.  I přes horší počasí se sešlo na parkovišti před hracím prostorem okolo 110 hráčů. Všichni byly docela dost navlečený a byl jsem zvědavý jak moc se bude přiznávat.  Přes počáteční proslov, kdy jsme se dozvěděli, že pořadatelé z Airsoft battles celkem přitvrdili v pravidlech (zmíním například nutnost mít reflexní vestu, v budovách pouze semi),jsme byli klasicky označeny páskami a posláni do herního prostoru.

Herní prostor se nacházel na ploše cca 500x500m a už od začátku bylo dosti znát, že se jedná o udržovanou arénu.  Nejdříve jsme si vyzkoušeli dobývání budovy okolo, které byly rozestavěné palety. Tam jsem hned poslal Gunrana na smrt a za pět minut šel za ním. Po refreši jsme to zkusili přes levou stranu ale taky se nám moc nedařilo. Inu po zimě se mi přece jen nechtělo moc plížit a byl jsem dosti línej. Každopádně prostor byl dosti rozmanitý. Když vás omrzel les mohli jste jít do budovy, vyzkoušet si battle arénu o rozloze fotbalového hřiště atd.Počasí bylo trochu chladnější a to okolo 2 °C ale když se člověk hýbal bylo mu teplo.
Trošku i foukalo ale na druhou stranu se mi nemlžily brýle. Akce mě hodně bavila a technické problémy se mi naštěstí vyhnuli. Myslím, že koncové skóre bylo nerozhodné ale u takovéto akce je to celkem jedno.Taky vítám do týmu Termita s kterým je těžké držet krok (alespoň po zimě).


2 komentáře na “Panama”

 • avatar termit says:

  Díky za uvítání! Za sebe mohu říct, že to bylo prostě super! Zima mi byla jen 3x – vždy když jsem byl na nechráněném stromy parkovišti. Jinak absolutní pohoda.

  Areál je pro AS akce ideálně rozvržen, kdy kromě velkých nechráněných ploch dobrých pro snajpy tu byly i kopce, bunkry, budovy, křoví, palety.. každému dle jeho gusta. Mě se nejvíc líbilo dobývání kopce, a i když čas od času dolů přilétla pyrotechnika, byl jsem vždy v dostatečné vzdálenosti.

  Trochu dost mě bohužel klamalo vybavení: pojistný pásek od sekundární zbraně budu muset předělat (nedrží), kolimátor po 3 hodinách hry vynechával a svítil jen slabě (ten asi půjde na reklamaci), pojistný šroub štelování crane pažby se povolil a ztratil, míření občas znemožňovala drátěná maska (příště snad pořeším jinak), pojistka u M4 je přesně v místě mého palce – stále byla v nějaké unwanted pozici a stála mě minimálně 1 frag, kdy jsem místo výstřelu musel přepnout, načež mi na hlavě přistálo asi 20 střel od tří různých lidí.

  Jinak M4 střílí obstojně, baterka 2000 mAh vydržela celou akci.

  Jedno info ze zákulisí: Airsoft battles snad už na příští akci zprovozní komunikaci mezi vlajkami a mrtvolišti, takže po respawnu bude jasné, kterým směrem se vydat aniž by musel člověk obíhat bezpečně zabrané území.

 • avatar simir says:

  Tak hlavně že jste si to užili!!Vítám nového člena a hodně zdaru do dalších akcí.

Aktivní Forum
  Reklama

  rozměr 120x240

  Archiv
  Kalendář
  AEC v1.0.4