avatartermit
(Středa, 10 Kvě. 09:05)
Tak to aby Michal místo vlajky navrhl rovnou náhrobek 🙂
avatarH@user
(Sobota, 13 Kvě. 14:05)
K aktivitě teď moc nepřispívám, jen čtu – koleno zlobí. Mám už aspoň potvrzeno, že to není kloub, ale úpony, což je asi ta lepší varianta. Na akcích bych byl statickej, což je na prd …
avatarsimir
(Sobota, 13 Kvě. 16:05)
Brzo se uzdrav a ať o Tebe pečuje ňáké pěkné stvoření.
avatarmichal
(Středa, 17 Kvě. 07:05)
Přidal jsem pár fotek z letní bouře. Jestli ještě nějaké máte, pošlete je na fatalácký email.
avatarklepil
(Pátek, 19 Kvě. 11:05)
Fotky bohužel žádné nemám, ale dostal jsem info od Zoltána že jsme vyhráli o prsa čtrnáctileté dívky:-D

1 · 2
You must be signed in to post a comment

Točná 4.6.2011 – 2.sv.válka – obsazení Polska

Tak pár slov o Točné, která se konala 4.6.2011. Odjezd z Prahy byl v devět z Modřan a posádka čítala mě, Vrabčáka a Michala. Přijeli jsme na Točnou, nahodili bágly a vyrazili na shromaždiště, kde už čekalo několik desítek lidí. Bohužel oblast kontrolovali důmyslně rozmístěné jednotky smažek. Naštěstí už byla na místě policie a během hodinky se vše vyřešilo a mohlo se začít. Než se začalo hrát, tak dorazili ještě Phedor, Nikola a Dietr, takže Fatal Victory byl zastoupen celkem šesti lidmi.

 

Akce byla naplánovaná jako obsazení Polska Německem. Poměr stran 60:40 pro Němce a podle toho jsme se zhruba rozdělili. Já s Vrabčákem jsme byli u Němců a zbytek Fatalů zůstala na straně bránícího Polska. Němci startovali od parkoviště u areálu VŠE.

Herní plocha byla rozdělená na několik obranných linií (tuším, že čtyři). Po dobytí jedné se obránci měli stáhnout k další a tak pokračovat až k hlavnímu bunkru. Po dobytí i toho byl konec. Němci měli res po 15 minutách a Poláci po 10ti. Za mě si myslím, že to bylo docela rozumné, možná bych jen nechal obě strany po deseti.  Akce konečně začala a obránci se ukázali jako velmi houževnatí. Měli solidně pokrytou oblast a jak už to tak bývá, byli hezky zakempeni. Vrabčák to schytal celkem rychle a tak šel odpočívat. Mně se naopak podařilo trefit dva lidi než jsem byl odejit. To mě docela potěšilo a navnadilo do další akce. Jak se nakonec ukázalo, tak to byly moje jediné povedené zásahy. Nedařilo se mi a nakonec jsem den uzavřel se zápornou bilancí 2:3. Nicméně jsem se kvalitně vyblbnul a akce se mi líbila. Bohužel hra byla poznamenaná nedostatečnou pořadatelskou organizací. Většina lidí netušila kde přesně jsou ty obranné linie a tak několikrát došlo k situaci, že se hra musela přerušit, ti nejodvážnější se vydali k nepříteli s informací, že padla linie, počkalo se, až se obránci stáhnou a pak se mohlo pokračovat, což se neobešlo bez zmatků protože bylo nemožné říct úplně všem hráčům. Nicméně i přes tyto problémy se akce vydařila. Boje byly velmi urputné a na některých místech se Německá strana velmi zapotila než mohla postoupit zase o kousek v před. Kolem druhé hodiny jsme obdrželi zprávu, že byl dobyt hlavní bunkr což znamenalo konec. Po skončení hlavní hry a odpočinku si ještě pár odvážných nebo spíš pár těch, kteří nebyli unaveni k smrti (samozřejmě mezi nimi bylo i šest Fatalů) šlo zahrát jednu rychlovku a tradá domů. Akce se nakonec účastnilo cca 60 lidí z toho dvě slečny. Několik jednotlivců mělo na sobě velmi podařené Německé dobové uniformy i s výzbrojí včetně replik granátů.

 

Za mě dobrá akce, výborný trénink jak fyzičky, tak i taktiky a skvěle využitý den. Neslyšel jsem o nefér hráčích, nedošlo k žádnému těžkému ani lehkému zranění. Samozřejmě jen vrabčák se musel drobně zranit, ale na to jsme zvyklí. Co mě osobně překvapilo, tak si nerozbil žádný kvér:-)Komentáře jsou uzavřeny.

Aktivní Forum
    Reklama

    rozměr 120x240

    Archiv
    Kalendář
    AEC v1.0.4