Big Combat 3 Milovice

 

Zdar tak FV má za sebou velkou akci s krycím názvem Big Combat 3.

 

Ještě než jsme dorazily na místo konání jsme měli o vzrušení postaráno. Sraz byl na D11 na benzine kolem5:30.Po několik minutách na srazu jsem dostal telefonát od Vika že nějaký kokot jejich auto zablokoval a že nemůžou vyjet. Tak naše zbývající komando nasedlo do auto a jelo z5 do Prahy na pomoc bezradné posádky Vik , Pyro a Máši. U Vika v ulici v 6 rány vyskákalo 7 členů teamu a prostě jsme blokující auto odnesly mimo vjezd a ( vypustily kola byl to proste kokot takto blokovat auta :D )

 

Pak už nám nic nebránilo jet směr Milovice asi po 30 minutách jsem dorazili na místo a bylo tam fakt hodně aut a lidí. Hodily jsem na sebe vyzbroj a šlo se na zápis a test zbraní.  Jelikož bylo fakt moc lidi tak test našich zbraní se nekonal uff :D  FV bylo přiděleno k žluté frontě a šlo se na místo před hlavní štáb kde velitelé teamu dostali pokyny obsadit ty a ty budovy.

 

Zvukový signál odstartoval začátek a šlo se do akce FV si vybralo budovy19 a20. Po pár minutách jsme se rozhodli jít do mlejnku kde to byl fakt masakr dvě strany v stovkách  se pokoušelo přiblížit k sobě ale v 90% to končilo HITEM na obou stranách. Červení měli docela dobře rozmístěné snipery na každé střeše baráku co hlídali a bylo těžké  se k nim dostat. Obě fronty se zdržovali v bezpečné vzdálenosti kam BB nedolítlo.

 

 

 

Během masivních bojů se musela přerušit hra kvůli bezpečnosti a ošetření zraněných. První přerušení bylo způsobeno použití slzného granátu nemohli dobít barák 22  a granát způsobil  zkolabovaní jednoho hráče (
Po druhém startu FV obsadily budovu naproti vylezu do hry červených a slušně jsme je kropily z oken ( dal jsem snipera ) spotřeba BB byla hustá převážně lidi opouštěli bojiště že jim došla baterka :D. Boj okno o okno byl mazec dal jste dávku a hned byla odezva :D.granát použili červení kokoti) .  Tohoto přerušení a odchodu z5 na plac ke štábu využily trochu no fair play červení a neodešli a obsadily budovy co jsme poslušně  opustily při restartu :(.

 

 

Akce byla masivní a proto ze strany pořadatelů se to moc nepovedlo prostě to nezvládali.  Ono kočírovat 3 tisíce lidí že. Co se týče neuznávačů bylo na obou stranách dost ale jinak to byla masivní airsoftová akce kde si každý asi přijde na sví. Jinak dýmovnice super a dost nám pomohly se přesouvat v prostoru tak to nebyla zbytečná koupě.

 

Asi ve čtyři jsme se připojily k velkému stečnému útoku ale ten byl rozprášen jak jsme se dostali na dostřel. Baterky a BBčka pomalu docházeli a tak jsem to zabalil asi 45 min před koncem.

 

Mě se akce líbila byl jsem jen 4x mrtví asi na 13 skalpů co uznali můj hit což jde ne ? ti co neuznali ty asi nespočítám. Ale za  sebe říkám  BBčka lítaly fakt všude.

 


Comments are closed.