AS Portál 2012

Ahoj tak jsem našel trochu času a pokusím se nastínit jak to vypadalo na letošním AS Portálu 2012 v Ralsku. Fatal Victory se účastnilo akce v počtu 7 což není až tak špatné . Všichni dorazili už v pátek. Náš stanový tábor jsme udělali na našem místečku na horní cestě na začátku lesa. Rozdělali jsme oheň a začalo se užívat víkendu. Při večerním pokecu se k nám dostala díky sms informace že v ÈR byla vyhlášená prohibice, kterou někteří náležitě zapili.

Většina z nás byla unavena a šlo se spát. Jelikož si inteligentní Matto zapoměl vzít sebou spacák se moc nevyspal a vydržel spát cca1 než mu začala být kosa v docela studeném počasí. U ohně s Dietrem se dožily rána a začali se připravovat na registraci a nástup.

Při registraci si každý vyzkoušel sílu svého kvéru na chronografu a dostal pásku, kde bylo označeno kolik m/s má kvér a podle pravidel mohl mít u sebe tolik a tolik munice a kde mohl používat svojí zbraň. Při nástupu se nás sešlo kolem 180 lidí což bylo akorát na herní prostor.

Letošní tombola byla o dosti bohatší a množství dárků uspokojila opravdu hodně hráčů i pár lidí z Fatalů bylo obdarováno.Velení Redlandu tudíž i my jsme měli za úkol obsadit své území a monitorovat Whity na jejich území jestli se nepokoušejí si znárodnit nìco víc než bylo jejich. Po pár minutách jsme dostali informaci do vysílaček že Whiti jsou nepřátelé a že na nás zaútočily. Tudíž rozkaz zněl jasně zabíjet všechny mimo RL. Přestřelky byly docela časté, takže se moc nekempilo. Trochu se hra vždy zasekla na louce a zbořené budovy tkz. Tělocvična kde prostor byl dosti otevřený.Postup v před nás dost komplikovali dvě věci a to absence PMR u většiny hráčů z RL a útoky do zad ze strany Hitu co si pravidla trochu upravily podle sebe a to obcházením herního prostoru a napadání nás neustále do zad i po vyčistění oblasti. Musím říci, že jsem nezaznamenal problémy s uznáváním což mě hodně potěšilo. Dále jsem byl rád že FV si konečně zahrálo spolu a díky PMR jsme byli stále na příjmu a tím jsem si slušně takticky zahráli. Během dne jsme se roztáhly do oblasti Whitu a tím jsem trochu donutily Whitu uzavřít dohodu s RL proti BL a to za podmínky že RL si vezme 80% území a Whitove 20% a BL nezbude nic.Po uzavření dohody s velením WH a RL se udělal zátah na hlavního Generála BL což se taky podařilo. Tím se herní prostor rozdělil na náš a whitù kde jsme hlídali jen hranice. Hra se ukončila kolem 18:00 kdy se zařval konec a nástup na plac že bude tombola. Tombola byla udělána v sobotu z poznatků z minula kdy větší část hráčů odjela v sobotu večer.V sobotu večer jsme byli docela unavení a proto jsme se najedli a šli spát dokonce i Matto se konečně vyspal jelikož si půjčil spacák. V neděli jsme Při nástupu spočítali a rozdělili na RL a BL whiti se přidali k RL. Herní území se rozdělilo na bojové linie které se BL pokoušel prolomit a dobít. Hra byla trochu jiná ale taky zajímavá i když se střety neodehrávali tak často. BL se podařilo do konce herní doby dobýt 3 linii. Všichni jsem to zabalily kolem 15:00 kdy už skoro všichni odjeli. počasí bylo super jen ta noc bez spacáku byla fakt mrazivá. Myslím že jsme si všichni užily víkend podle našich představ a že příště pojedeme zas.


Comments are closed.