Aréna Hala Letňany

Aréna v Letňanech je jedno z míst kam si lze zastřílet po celý rok. Protože vstupný na tuto lokaci je standardně 250 Kč za celý den, tak jsem se dost dlouho návštěvě vyhýbal. Je i dost míst, kde si lze zastřílet zadarmo ale proč to jednou nezkusit.  Navíc je to dobré místo pro hru i v zimních obdobích.

Sraz byl ráno v příjemných 8:45 před branou Avie a trošku se nám protáhlo čekání na ostatní z důvodu posunu času. Od nás neštěstí nikdo nezaspal a o 9:30 už se vjelo do objektu přímo na místo.

U haly bylo připraveno cca 20 lidí většinou PMS a maskáče. Po počátečním nastavení zbraní, hopů atd. hlavní organizátor rozdělil lidi na dva tábory v cca stejném počtu. Ještě před zahájením akce jsme si šli všichni prohlédnout halu.

Tady musím říct, že hala je vcelku dobře zařízená co se týče různých překážek, umělých průchodů skrz zeď a jednoho pěkně odstaveného tranzita. Překážky jsou většinou z překližek a starého nábytku ale splní svůj účel.

První hra byla jen na zahřátí a seznámení se s prostředí. Dále následovali klasiky jako VIP, boj o vlajku, střety atd. Většinou se střílelo na vzdálenosti cca 20 m, ale nechybělo ani CQB i když bez masky jsem dost riskoval, že dostanu kulí do obličeje.

Osobně jsem si halu dobře užil. Střílelo se na kratší vzdálenosti a hry byly dosti dynamické a akční. S nepřiznávačema  jsem problém neměl i když od ostatních jsem slyšel něco jiného. Také trochu zamrzelo, že jsem hrál proti týmovým kolegům, ale vzal jsem si polovojenské oblečení a byl přidělen na opačnou stranu.

Celkově dobrá akce a za dvě stovky celkově dobře strávená neděle. Ještě popřemýšlím, jestli si pořídím permanentku za 660 s neomezeným vstupem.


26 Responses to Aréna Hala Letňany

 1. Avatar kusadlo
  kusadlo says:

  Ono ty tři hlavní “nepřiznávači” byli vždy na tvé straně. A nebyl to jenom můj postřeh, ale to už je jedno. Bylo to super!
  Jinak teda, že mě hned v mých prvních patnácti minutách slávy sejme můj “capo di tutti FV” jsem teda nečekal… To od tebe nebylo hezké :o))))))) ale vrátil jsem Ti to.

 2. Michal umí :)

 3. Čus napište se sem ti co v neděli 14.4 jdou do arény at jim můžu nahlásit počet,ve čtvrtek jim to pošlu,dík fik :-)

 4. Avatar simir
  simir says:

  Pokud se něco nezmění a nevleze mi do toho něco tak bych šel,jen bych si dal s někým sraz někde kde to znám aby mě vyzvedl,nevyznám se moc po Praze.

 5. Simire to není problém,jestli se s někým nedohodneš tak tě někde naberu. A aby jsme hráli spolu tak se musíme dohodnout na úsroji,bud civil nebo maskáče.

 6. Avatar simir
  simir says:

  KLidně mě někde vyzvedni pojedu s Tebou rád jen dej vědět co teda na sebe mám cedpat,woodland i civil tak jak chceš,

 7. Já si beru woodland,můžu tě nabrat někde u metra,nejbíž jsou stanice: Trasa (C) Ládví,Střížkov,Prosek,Letňany.

 8. Avatar simir
  simir says:

  Dobře beru taky woodland o metru se ještě ozvu rozmyslím které je pro mě nej.

 9. Jel bych taky, ale ještě nemám zbraň, Tedy kromě manualky.

 10. Nazdar borci jeli bychom taky.dejte mailem vědět kdy a v kolik a lépe i sraz někde aby jsme trefili

 11. Avatar simir
  simir says:

  Zdar Jardo tak v neděli semnou počítej dojel bych na metro Ládví,vylezl a tam se někde najdeme.Co Michal__

 12. Zdar borci,
  jel bych taky a snad i někdo od nás to vám pisnu během zitřka.
  Pokud bych mohl požádat o napsání o detaily kdy a hlavně kde je sraz,potřebuju se srazit abych trefil.Nejlépe mailem nebo by mi mohl Matto cinknout,pokud to bude číst.

 13. OK budu tam,aréna začíná tentokrát od 10:00hod do 17:00hod,tak bud na Ládví v 9:30hod,cena je 200kč,Michal by měl jet ale dlouho nic nepsal tak nevím :-(

 14. Avatar simir
  simir says:

  Dobrá budu v 9:30 na Ládví!!!Střelbě zdar.

 15. Já tedy taky budu v 9:30 na ládví :)

 16. OK sejdem se tam,hned jak se vyleze z metra tak je tam lékárna Dr.Max tak u ní se sejdem.

 17. Ahoj Ture,

  jak už tady psali kluci sraz je u brány v 9:45 před vrátnicí. Tady jsou GPS souřadnice 50°8’32.649″N, 14°30’57.511″E . Auto budete muset nechat někde venku a dojít pěšky.

  Osobně tam nebudu pač už jedu na jinou akci.

 18. Tak to vypadá že se tam taky ukážu tak se na Vás těším. Co budete mít za hadry aby nás zas nerozházeli proti sobě co jsem četl. Můžu si vzít woody nebo CADPAT. Pokud se to bude rozdělovat podle maskacu tak spíš woody co ?

 19. Já mam zatím jen 95,takže jedu v nich.

 20. Avatar simir
  simir says:

  Woodland jedeme v tom,to je bezva tak Matto taky to mám radost

 21. Helll,
  nakonec to vypadá že dorazím sám,chtěl jsem si vzít komplet černou výstroj ale jak čtu tak pojedu v 95 abych vás nemusel zabíjet :-)může se stát že dorazíme ve dvou a oba 95

 22. Tak potvrzuji zítra v 9:30 na Ládví u lékárny,budu čekat 10 minut pak jedu,kázen musí být tak je to správně :-), jinak pro ostatní V 10:00 u brány.

 23. Avatar simir
  simir says:

  Budu tam v daný čas.Kázeň je kázeň.

 24. Já budu v 9:30 u brány tak se sejdeme u brány ok Nevím kam se pak jde :)

 25. Tak zas to byla vydařená neděle,za obět padlo 3.000 kulí :-) Z této neděle jsem si odnesl hodně zkušeností a tou hlavní je nelézt do Transita kterej je pod palbou,odráží se to tam jak …. a tak jsem dostal hned kulí do ksichtu a tekla červená :-) Jinak už se těším na 28.4 jdu tam zas protáhnout své staré kosti :-)

 26. Avatar simir
  simir says:

  Tak to chce asi celo obličejovku aby nic neteklo ale taky ji neberu a toho 28.4.se přidám a půjdu taky pálit!!!