Bolivie

 

Na akci od Airsoft battles jsem se už delší dobu docela těšil. Letos už pořádali celkem tři akce (Bastogne,Itálie,Cobra)  ale na žádnou jsem se nedostal. Umístění a účast vypadala dobře a tak jsem nás na poslední chvíli registroval.

Týmová účast ať žalostná nepostrádala kvalitní sestavu zkušených softových hráčů. Po krátkých dohadech jeli samozřejmě ti nejlepší, které může FV nabídnout a to: Olaf Veliký, Klepil Taktický  a  Michal Provozní.

Odjezd z Prahy byl v krásných 7:00 což všem vyhovovalo. Trochu nás mrzelo, že jsme nejeli do Jihlavy a to po otázce krásné slečny na parkovišti, která se nás zeptala jestli tam nejedeme. Chtěli jsme ji vzít do Mimoně  ale nějak se jí nechtělo. Její škoda mohla vědět jaký je rozdíl mezi AK a AKM, dozvědět se jak se rozkládá mecháč  a spoustu užitečných věcí do života.

Do místa určení, kdy už alespoň Olaf věděl jaký je rozdíl mezi AK a AKM, nám bylo jasně, že jsme udělali dobře s ranním vstáváním. Na parkovišti už se pohybovalo okolo cca 100 hráčů a nás čekala rychlá registrace, briefing a odchod na mrtvoliště.Scénář byl celkem jasný a to sesbírat cca 240 kartiček s písmeny což ve výsledku dávalo dohromady šifru. Karty se nesměli vzájemně krást a zabitý je pouze pokládali na zem. Už od ranních hodin nám trochu dělalo problém sálající sluníčko.

Po sesbírání cca 40 kartiček, doručení na velitelství a rychlém návratu jsem byl hodně zpocený.  Střety s protivníky probíhali dynamicky a po hodině jsem byl čirou náhodou (na tom jsme se s Olafem shodli) zasažen a šel si na mrtvolině odpočinout. Bohužel jsem přišel zrovna na refresh a i přes moje hlasité protesty, že jim jdou hodinky dopředu jsem musel znova do boje. Takto se pokračovalo až do 14:00, kdy byla jelitní skupina (ano jelitní pač jsme nebyli do skupiny vybráni) poslána plnit speciální úkoly. Na nás zbylo likvidovat protivníky a dělat problémy protihráčů. Za tu dobu jsem sejmul asi 60 lidí, ale nevím to jistě mám to ve vzpomínkách dost rozmazaný a navíc jsem se pohyboval sám.

 

Konec nastal asi v 16:30 což jsem velice uvítal, protože mi protihráčů bylo opravdu líto.

O výkonech svých spolubojovníků se nebude ani zmiňovat ale používal bych pouze slova jako EPICKÝ, HUSTÝ atd.

 

Akcička se povedla a na akce od Airsoft battles bych jel klidně znovu.

Ještě dodám, že jsme jako červení vyhráli ale to bylo z článku dost jasný.


5 Responses to Bolivie

 1. perfektne napsane…zasmal jsem se :)

 2. Jo dobry kuci, ale samochvala smrdi :-)

 3. Avatar simir
  simir says:

  Dobrý a ta samochvála to Vám přeju to se hold nedá zapřít dobré jádro týmu.

 4. Hezky si to napsal Michale a s tou chválou mohu jedině souhlasit:) a zapomněl si zmínit, že jsme při přesunu na refresh obdivovali Mattovu sopku:D

  Jinak akce supr, teším se na další.

 5. Tolik zásahů? ježiš proti komu jste to hráli?