Černý jestřáb sestřelen II

Černý jestřáb sestřelen,

byla další ze série airsoftovych akci, který jsme měli šanci se zúčastnit tuto sobotu. Nový prostor se nachází blízko Mílina a sliboval nové zážitky a průzkum nepoznaných  prostorů. Do Mílina jsme vyrazili okolo 7:00 hodiny, což se ukázalo jako předčasný odjezd pač jsme na místo dorazili jako první a akce začínala 9:30. Okolo 70 hráčů rozdělených na dvě strany se vydalo na pozice. Nás první úkol byl hlídat vrchní tábor s cca 5 dalšími lidmi. Pozice na kopci se i přes snahu pořadatelů, který postavili nějaký kryty se jevila jako těžko bránitelná. Hned vedle tábora jsme měli pás louky a za ní cestu, kde se nepřátele mohli dobře schovat ostřelovat nás.  Asi po hodině bránění  nás červeni přemohli a pozici už jsme nedobyli zpět.

Od mrtvolišťe se udělala nová obraná linie kterou jsme pak s Ondrou a dalšími lidmi hrdině bránili. Dále už se hra rozbila na jednotlivé šarvátky a pár útoků na nepřátelský tábor. Celkově jsem si docela dobře zahrál a hlavně počasí bylo na hru velmi dobré.

Ohledně fatalů nemám žádné námitky jen prostě nesmíte po Simírovi a Kusadlovi chtít, aby chodili do kopce :)

Nepřiznávače a medvědobijky ani raději zmiňovat nebudu.

 

 

Tak písnu aspoň malej postřeh z akce (report od Kusadla)

Místo dobrý až na ten hnuskopec, kterej byl na moje kolena moc a plíce taky nechápali co ze to po nich chci(aspoň jsem v tom nebyl sám,Simír je pravej kámoš). Nechci nějak soudit, nebo kritizovat, protože moc větších akcí jsem tolik nesjel, ale myslím, že organizačně to bylo docela nezvládnutý a prostor na počet hráčů, měl být nějak ohraničen, aspoň slovně ..

Měli jsme hlídat tábor a po hodině nás měli vystřídat a my měli jít útočit, jelikož se hodinu a půl nic nedělo, tak náš velitel Michal mě a Simíra poslal do útoku. Cca 10min. na to měli Fatálové první oběť, mě (díky Míšo:-)).

Chaosi v přesouvání respů bylo teda nedomyšlený, protože při mé třetí smrti, mi bylo ukázáno, že je o kus dál, kdybych nenarazil na zbloudilce s vysílačkou, kterej ho hledal taky, tak tam bloudím možná ještě dneska. To, že tam bylo zase pár hysterickejch terminátoronadsamců, ani psát nebudu, ale na to si asi musím zvyknout.. O dvouch, nebo třech vrahů z mědvědobijkama nemluvě, frajérům to sypalo jako plně automatická malorážka, a pak se divte, že se k nim nikomu nechce.

Na druhou stranu, jsme se zasmáli, zapotili a počasí luxusní.

Bylo to fajn, a velitel je tedy přísný, pak jsem se bál i zapálit si.. :-)


6 Responses to Černý jestřáb sestřelen II

 1. Jo je to na prd organizátoři by se nad tím měli zamyslet a začít měřit ústovku takhle to jednou nedopadne dobře.

 2. Jo jak psal Kusadlo, s tou organizací to bylo špatný, kdyby vyčlenili nějakýho člověka, který se o nás bude “starat”, řikat co, kam, kde, protože jsem ani nevěděl kde mají své základny a vlajku a kdybych se nezeptal, tak ani nevim kde máme mrtvoliště a jak je to s obživováním. Jinak prostor celkem ušel, je dobrý zkoušet nová místa. S kopci a plícemi jsem problém ani neměl, holt ještě nejsem dědek :D. Ke konci už jsem byl trochu otrávený, ale za to můžou ty nepřiznavači a hráči bez mozku…jinak do těla jsem si dal a někoho postřílel, tak snad to příště bude lepší.

 3. Avatar kusadlo
  kusadlo says:

  S tím pohybem se budu snažit polepšit, ale na svojí obhajobu musím podotknout, že jsem po těžké nemoci a jak řekl chirurg, v mém koleni jsou “nenávratné změny”..
  Jo jo,s tím měřením úsťovek to má něco do sebe, ikdyž v dnešní době dělenejch a pružinoměnících mecháču se stejně najdou hovada který to budou obcházet.

 4. Avatar simir
  simir says:

  Prostor dobrej jen ty organizační věci byly na prd nikdo tomu ňák nevelel a chaoz v organizování.Líbilo se mi to ,sedli jsme si s Kusadlem do noty,protože kopce pro nás dva dědky byly nad naše síly,takže mám Kusadla za dobrého parťáka,ale velitel nás honil,takže si šáhnu do svědomí a příště se budeme víc snažit.Vyskytlo se i pár bláznů s medvědobijkama,což se mi moc hlava vystrkovat nechtělo.

 5. Však o víkendu se k vám přidá další dědek :)škoda, že jsem nebyl. Uvidím jak mi sedne Bastogne.

 6. Fotky přidány do galerie :)