BA – Kouřim

Kouřim

 

Tuto sobotu jsme byli od Denglera pozváni do nově otevřené hrací arény poblíž Městečka Kouřím. Už podle fotek vypadalo místo docela dobře ale stejně jsem počítal, že se bude hrát pouze u hlavní budovy a blízkém okolí.

Když jsme přijeli na místo bylo už na parkovišti cca 30 lidí většinou starý známí z Milovic a Točný. Po registraci a zaplacení vstupného + podepsání papíru, že zde hrajeme na vlastní nebezpečí se nás ujal místní pořadatel a provedl nás po aréně.

Tehdy jsem zjistil, že prostor je mnohem větší než jsem si myslel. První hra začala v malé pískovně a to bitvou o vlajku. Terén  byl pěkně členitý a dalo se využít všech možných prohlubní ke krytí. Po získání vlajky se role otočili.  Toto všechno bylo jen na rozehřátí, ta správná zábava začala už s dobýváním hlavní budovy.

Tady jsem dosti litoval, že jsem si nevzal rukavice a obličejovou masku. Kontaktní vzdálenosti byly tak na 2 m a někdy i blíž. Do hlavy jsem to dostal asi 10x a do prstů tak 5x a to vždy docela bolestivě. Někdy byla prostě jen vidět hlava a nedalo se nic dělat nic jiného než po ní pálit.

První hru jsme prohráli hlavně kvůli špatnému rozmístění lidí v přízemí a po otočení jsme nedokázali budovu dobýt. V druhém bránění už jsme ponechali v přízemí více lidí a budovu ubránili.

Jako plus ještě přidám možnost zakoupit si k obědu buřt guláš s cibulí a chlebem a možnost okukovat spoře oděnou protihráčku.

Nová airsoft aréna byla fajn a vypadá to, že místní kteří jí mají pronajatou jí budou ještě vylepšovat.


4 Responses to BA – Kouřim

 1. Avatar simir
  simir says:

  Škoda že jsem nemohl,bylo by to fajn a podle velitele a jeho popsání místa určitě skvělé.A Pyro se nezapře no ženský se na něho hold lepí,budiž mu přáno,jen ji vzít do zajetí a pořádně vyslechnout!!

 2. Avatar pyroman
  pyroman says:

  Super akce ikdyz mi ve finale dosly baterky jak ve zbrani tak ve me.Co se tyce vyslech polonahe hracky do toho bych nesel bo ona byla pekne DRSNA :-D

 3. Avatar Dengler
  Dengler says:

  Za dva tejdny se chystá tam vyrazot grupa okolo Jacoba a další kousky z Točné, a já určitě podpořím taky. Kdo do toho půjdete? :)

 4. Zatím nevím. Tento víkend jedu na Itálii a další budu asi pryč.