Behind Enemy Line 13.9. Kouřim

 

V sobotu 13. se v nedaleké Kouřimi konala scénářovka s názvem Behind Enemy Line, která podle scénáře slibovala pašovaní drog. V počtu dvou kousků, mě a Edy, jsme se v devět ráno vydali na cestu. Bez komplikací jsme dorazli na místo, kde se už kolem 15ti lidí připravovalo na následující dění. Učinili jsme totéž a po půl jedenácté jsme se začali shromažďovat, abysme vyslechli pokyny a úkoly a nějaký ten scénář. V tu chvíli se přiřítil Jarda s Kusadlem, pozdě, ale přece. Rychle se připravili a v počtu čtyř Fatalů jsem byli přiraveni na hru. Scénář byl jednoduchý, našim prvním úkolem bylo přenest zásilku drog spřátelené kolumbijské armádě, která nás podporovala a zároveň na nás měla utočit americká jednotka a snažit se nám zabránit předat drogy. Tato hra skončila rychle, američani se zakopali na základně a nepodnikli prakticky nic. Druhou hru se promíchaly strany, na nás padal úloha americké jednotky, proto jsme se rozhodli roztáhnout se kolem základny, s Edou jsme zaujali postavení na levé straně a JAKUkomando na základně, k podpoře z dálky. Na naší straně se nicmoc neodehrálo, pár kulí přiletělo, ale nic vážného. Po následném přesunu blíž k místu předání drog, kdy se k nám připojil Kusadlo, jsme byli bohužel vysmahnuti. Resp byl naštěstí na základně, ale to je prd platný, když někdo neví, že na základnu se neútočí.Nakonec jsme zůstali já a Eda, po chvíli proběhla předávka drog a konec

 

 

 

 

 

Nakonec jsme hráli za kolumbijskou armádu, to už zase byla většina amíku nalézlá na základně, takže jsme ji pouze ostřelovali a tím proběhla bezpečně předávka drog.

Následovalo klasické cqb, na nás padlo útočení, my jsme měli neomezeně životů a bránící pouze dva. Na tomto se mi líbilo, že se v budově hrálo na semi, dost lidí používalo pistole a bodla i podpora zvenčí, kde pomáhali ti, kteří se báli dovnitř:-D. Snad po čtyřech pokusech se nám podařilo budovu dobít.

Bohužel nenásledovalo otočení stran, ale útočení na základnu. To už nás však JAKUkomando opustilo, takže to zbylo na nás dvou. Nepřítel se konečně trochu roztáhl, takže nám dobývaní znepříjemnil. To jsme s Edou dvakrát poznali (ale líbila se mi s Edou spolupráce) a tak unaveni a stěžujíc si na zamlžené brýle, jsme se spakovali a odjeli směr Praha.

 

 

 

Cělkově se mi akce líbila, i přes nějaké ty nedostatky, jak zmínil Kusadlo, pauzy byly opravdu dlouhé. Řekl bych, že většina přiznávala a ani jsem nezaznamenal nějakej prasokvér. I to počasí vyšlo, ale brýle se mlžily dost. Takže se těším na další akci.

 


2 Responses to Behind Enemy Line 13.9. Kouřim

  1. Avatar kusadlo
    kusadlo says:

    Jó hezky jsi to napsal, ale ty pauzy už byli přehnaný, jak babskej sněm. Jinak bez přesné podpory z venčí, by jste se dovnitř nedostali. :-)

  2. Super report a pěkný fotky