Akce v září/říjen

 

Battle 20.9.2014

Účast:Michal,Nikola

,Mouse,Hauser,Thomas,Marty

Klasická akce pořádaná Airsoft Battle na novém místě u Milovic.  Jak už je zvykem nekonala se žádná velká scénářovka ale to jsem ani od této akce nečekal. Abych to shrnul: Místo super, spolubojovníci dobrý, přiznávalo se a nevyděl jsem žádný problémy. Vydařená akce s hodně zásahy – celková spokojenost. Ještě bych zmínil, že větší mlžení brýlí jsem snad letos nezažil.

Kouřim (Battlefield day V.)  27.9.2014

Účast: Michal,Eda,Kusadlo, Jarda

Od Kouřimi si poslední dobou nic moc neslibuji a tak jsem ani nebyl moc zklamaný. Celkově se nekonal žádný scénář jen obyčejná plácobitka. Poslední akce se točí stále dokola. Vy hlídáte pevnost s dvěma životy a dobývající mají nekonečno refrešů. Pak se to obrátí. Následuje barák + pár roztřílených ksichtů a jede se domů.  Celkově organizátorům z Kouřimi fandím ale už by to chtělo vymyslet něco jiného.

Bojovka 4.10.2014

Na malém prostoru v Milovicích se konala akce s názvem Bojovka. Pořádal ji Indy z Gromu a tak jsme se odvážili vyrazit. Už jenom proto, že se mi líbí Indyho nekompromisní styl jak se vypořádat s problémovýma/línýma hráčema. Například : začíná se v devět a nejsi oblečený – máš smůlu, najdi si spoluhráče později atd,dostals to do ksichtu – kus si masku,dostals to jako mrtvola na cestě – máš mít reflexní vestu., adt..

Každopádně se dopoledne bojovalo o pět bodů z kterého nás s Nikolou ze začátku pěkně smetli. Refreš byl v půl/celou a tak jsme ani moc dlouho nečekali. Spravení chuti přišlo po půl hodině: Na valu sedí Sniper zády ke mě. Nechám ho přelést val,vylezu nahoru a pod valem hned 7 kousku. Nejdřív jsem myslel, že nehrajou pač si vyšlapovali dosti lehce ale raději jsem je pokropil. Odpoledne se akce změnila o boj o vlajku a celkově se hrálo dosti pohodově. S přiznáváním to bylo v pohodě.

 


7 Responses to Akce v září/říjen

 1. Michale to jako do nás rejpeš že někdy dorazíme pozdě? Jestli jo tak se spíš zaměř na ty jež za celí rok dorazej tak max. jednou,za mě at si na akce jezdí každý tak jak může a jak mu to vyhovuje.

 2. Avatar H@user
  H@user says:

  Áááá, už je to tu zas! Michale já jsem H@user (Hauser), s opeřencema nic společnýho nemám a záda mi zatím taky držej :D

 3. Čau housere :-)

 4. Avatar H@user
  H@user says:

  Koukám že na příští akci pojedu za medika – Dr House … :D

 5. Zdar. Psal jsem to ve Wordu tak mi to asi automaticky opravil. Opravím.

 6. Battle byl fajn, sic asi dva nepřiznavače jsem zaznamenal, ale dalo se to. Já jsem takové mlžení brýlí nezažil snad nikdy:-D. Bojovka taky ušla, byť jsem měl den blbec tak mi to moc nešlo, ale co, bude líp..

 7. Avatar H@user
  H@user says:

  Battle byla hodně mlžící, to jo. Škoda že se mi zadusil kvér. Pak jsem si hodil luxusní šipkodržku do škarpy, že jsem chvíli hledal dech a pak druhou chvíli zásobníky :D
  Na závěr akce mě ještě zahanbil velitel, když sám všecko vystřílel a na mě nezbylo :( Ale jak píše Nikola – příště to pude líp :)