Dlouhý den II

Po dlouhé době jsme vyrazili na menší akci ohlášenou od Martyho s názvem Dlouhý den II.  I přes špatnou předpověď počasí, kdy mělo celý den pršet jsme s Edou na akci vyrazili. Na místě srazu už bylo okolo 60 hráčů s nichž 8 odjelo, protože se rozhodli vyrazit na jinou akci, což pořadatele docela naštvalo.

Scénář byl celkem jednoduchý. Celkem tři stanoviště  s raketami museli červení získat a  odpálit pod podmínkou, že budou mít dobyté všechny tři pozice. To by celkem ještě šlo. Největší kámen úrazu byl v refreši. Po zasažení měl hráč zůstat 30 minut na místě a pak se vrátit na do hry. V praxi to znamenalo, že jsem z místa zásahu popošel tak 30 m a dostal to od zakopaného červeného. Stávali se i případy, kdy to dostat někdo přímo na místě, kde se vrátil do hry.  Každopádně nebylo možné dát dohromady větší skupinu lidí pro protiútok. Okolo dvanácté červení odpálili rakety a první část byla odehrána (řekl bych ta lepší).

Po delších dohadech, kdy si organizátor stěžoval, že se hráči nechovají podle toho jak si představoval se rozhodlo, že modří budou bránit a červení dobývat. To vše bez refreše pouze na jeden život. Tady se ukázalo s jakýma jantarama jsme na straně modrých stáli. S Edou jsme se zakopali a přidalo se k nám asi šest trotlů tak do max. 16 let. Za prvé hrozně řvali takže o nás červení věděli už 200 m  dopředu a taky asi měli potíže s prostorovou orientací pač se kryli za 20 cm kmeny na dostřel od lesa .Snajpra poslali dopředu a borec s manuální brokovnicí se kryl až za námi. No takže všichni chcípli do 30 sekund od prvního střetu což červený evidentně učinilo nesmrtelný a z naší zakopané pozice jsme s Edou do běžících červenozm*dů  s 600-ty vystřílených kulí nikoho nezasáhli. Ještě, že Edovi došla baterka pač na třetí pozici bych opravdu neměl nervy.

Alespoň, že počasí vyšlo a místo pršení sněžilo.

 


6 Responses to Dlouhý den II

 1. Pravdu máš velitely, dopoledne bylo super. Škoda že pořadatele nenapadlo to jen otočit mohl to být fajn den, takhle to odpoledne stálo za prd.

 2. Není nad to jezdit na ověřené akce :-) bože ještě že jsem nemohl :-)

 3. Ahoj… jsem spolupořadatel,… příprava akce byla 2 měsíce, nemohl jsem tam být, protože mě skolila chřipka :-(…
  Nicméně máš pravdu že to nebylo úplně ono… ale nebylo to scénářem ale lidma.. když chceš udělat větší akci pozveš i cizí týmy a nikdy nevíš co dorazí.. My jsme do toho s Edou vletěli a zkusili to… teď už samo víme koho příště nepozveme…
  Ověřené akce.. jestli myslíš Airsoftwars.. tak to je podle mě konzum na kterým někdo rejžuje…

  Každopádně bude další bitva na Krásné hoře pravděpodobně 8.5 nebo 9.5…. 20 – 40 lidí… zvou se jen ty co se ukázali jako s mozkem…

  Martinovi jsem pozvánku poslal..

  mějte se

  Petr

 4. Avatar Eda AIM
  Eda AIM says:

  Není nad to jezdit na ověřené akce :-) bože ještě že jsem nemohl :-)

  Tak toto vyjádření vašeho člena mě trochu nasralo! Co jsou jako ověřené akce? Že si za 500,-Kč můžeš dojít na TOITOI budku??? Tak tu u nás nemáme! ☻☻☻☻

 5. Avatar kusadlo
  kusadlo says:

  Eda: o tom tady nikdo nepsal, tak brzdi ..

 6. Co to tady meleš !!!!! ještě nikdy jsem za hru víc jak 250kč nedal. Já myslel akce třeba od Airsoft Battles ale záchůdek a sprcha to by byl luxus to bych možná i k vám zavítal :-)