GROM X (poslední ?)

Grom X

Grom, grom se nikdy nezmění ……

Letos ale bylo vše trochu jinak.

Cesta z Prahy probíhala trochu chaoticky a vymotat se z města bylo trochu frustrující. Na místo srazu jsme dorazili okolo šesté hodiny a čekalo nás odnošení materiálu na místo základního táboru, kde na nás už čekal Simír s dětmi a také Gudran s Adamem. Spolu s Legoluntem, Nikolou, Pfedorem nás na akci bylo celkem 10.

Hned jsme pozdravili Indyho a začali stavět základní tábor. Letos nebyl tábor nijak organizován a stany si každý mohl postavit, kde chtěl. Také se překvapivě nekopaly žádné zákopy a někdo přišel s názorem, že se tábor budu další den přesouvat na jiné místo. To některé dost naštvalo, protože například Simír měl opravdu hodně věcí. Naštěstí se tábor nakonec nikam nepřesouval a zůstal na místě.

Hra začínala v sobotu ráno a po večerní chlastačce měli někteří členové týmu potíže se ráno postavit nebo i vzbudit. Každopádně kdo mohl se dostavil na brífink a dostali jsme první úkol. Náš první úkol byl hlídat křižovatku do desáté hodiny a to se obešlo bez větších problémů. Křižovatku se nikdo nesnažil dobít a po desáté hodině nás čekal úkol pomoct jiné jednotce získat Doubek, který byl obsazený nepřátelskou stranou. Na určenou kvótu se nám nepodařilo dojít, pač jsme narazili na nepřátelé ale hodně jsme jich vzali s sebou. Dále po obživení nám byl přidělený další úkol a to dojít až druhou stranu mapy s získat věž Anu. Na věži už ale byly naše jednotky a za cca hodinu se nic nestalo

Po další hodině na nás trochu odstřelovali nepřátelé ale bez většího účinku.

Za nějaký čas byl naplánovaný útok na nepřátelskou bázi. Podařilo se nám dostat hodně blízko a čekali jsme na zahájení útoku. Bohužel koordinace naší strany nebyla zrovna ideální a místo jednotného napadení nepřátelské strany  z více stran došlo pouze k postupným útokům, které dokázali nepřátelé odrazit.  Dále pokračovali menší střety o místa zájmu a okolo osmé hodiny jsme to zabalili a vrátili se na bázi. O noční misi neměl nikdo zájem a celkově vše pokračovalo do rána poklidně.

V neděli většinou hraje cca polovina hráčů a tento Grom nebyl výjimkou. Po menších střetech na křižovatkách, byl koordinován velký útok na budovy pod Anou, kde se skrývala většina nepřátelských jednotek.  Nepřátelé jsme celkem pěkně rozdrtili a hra byla okolo jedenácté hodiny ukončena.


Comments are closed.