Summer War a Průlom

Army of Two.

Report z posledních dvou akcí od Airsoftbattles, před prázdninovou pauzou, kterých se zúčastnila nová odnož Fatal Victory, pojmenovaná Army of Two.

První akce s názvem Summer War se konala v prostoru nedaleko Stráže pod Ralskem. Počasí na akci vyšlo na jedničku, takže se počet hráčů slušně naplnil.Hrálo se klasicky o obsazování vlajek, takže nic nového, jak už to bývá. Na začátku nás Zoltán poslal na vzdálenou vlajku, umístěnou v hegeši, kdesi na svahu kopce. K tomuto úkolu nám přidělil partu mlaďochů, abychom jim ukázali, jak se to hraje. Cestou jsme zabrali dvě bližší vlajky, a poté jsme se rozhodli to vzít oklikou, ale zašli jsme si až moc, takže se z toho stala zkouška naší fyzičky, ale všichni jsme se s tím poprali. Po delším hledání jsme vlajku našli a zabrali. Pak jsme chtěli podpořit naše u dalších bodů, ale všechny nás následně sesmahli. Následovaly víceméně nezáživně střety s modrými, kteří se rozhodli, že budou kempovat.

Michal

Odpoledne bylo už akčnější, kdy jsme zažili asi nejlepší část hry, a to v lese v pravé části mapy, kde jsme si pěkně zastříleli, zabrali vlajku a podnikli útok na prudký kopec se skálou, kde se ale modrým prý nechtělo moc přiznávat.

Pak už byl konec a odjezd do Prahy, cestou samozřejmě nechyběl za odměnu shake z KFCéčka.

Druhá akce s názvem Průlom se konala v prostoru Svébořice u Mimoně. Počasí se tentokrát rozhodlo nás potrápit, a to teplem a pořádným vlhkem po nočních deštích, ale přes den naštěstí nepršelo.  Ale i tak přijel slušný počet hráčů.

Army of Two

Opět se hrálo o obsazování vlajek. Na začátku jsme s Michalem čapli dvě vlajky, kdy po té poslední jsem byl odměněn krvavým headshotem. Poté následovaly klasické přestřelovací šarvátky, kdy při jedné se nám s Michalem podařilo počíhat si na skupinku asi pěti modrých, kteří si šli po cestě jako na výletě. Nadšeni z toho moc nebyli, ale to byl jejich problém.

Nikola

Po obědě se otočily strany a hrálo se tak nějak stejně, dobývaní, přestřelování, číhání, prostě klasika. Ke konci hry si však Michal ve vzdálenější části mapy pořádně zvednul svůj bodycount na nebohých nováčcích, ale nejen nich. I já jsem si pěkně zastřílel, jednou jsem si počíhal na menší skupinku v hustém porostu a pak u nejbližší vlajky od našeho respu, kryjící se v mělkém příkopu za tenkými stromy, ale měl jsem štěstí, zato několik modrých ne. Nakonec ale naše snažení nikam nevedlo, modří nás stejně převálcovali.

I přes to, že jsme prohráli, tak jsme si opět dopřáli dobroty z KFC a k tomu točenou zmrzku.


Comments are closed.