Shrunk Expand

Akce v roce 2018

Forum Fatal Victory Pozvánky Akce v roce 2018

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Gudran a poslední změna proběhla před 1 rokem, 7 měsíci.

• Autor

Gudran
    Správce

Símo a letos to půjde? Třeba loni to moc nešlo. To jak s tím sexem. Já souložím kdy se mi chce, třeba loni se mi nechtělo vůbec :-D ….. To byl vtip Símo

Gudran
    Správce

Co jsem koukal, tak od února bude dost akcí na které by jsme mohli jezdit.
    Letošní rok budu vždy na akce upozorňovat hodně předem, protože registrace na některé akce končí týden nebo dva před zahájením.
    Na Zoltánovi akce se chce registrovat cca 1,5 týdne předem a na akce jako Lizard, Grom a Zarugua i někdy měsíc dopředu.

Letošní rok bych z vícedenních akcí jel na Lizard,Grom a Zaraguu ale nebráním se i na nějaké jiné. Zoltán by měl zařídit i akci proti slovákům a účast bych bral skoro jako povinnou. Jednodenní akce jsou hlavně Zoltánoviny a třeba kluci z Wirfildu také dosti akcí pořádají. Jednou nebo dvakrát by jsme mohli navštívit moraváky z airsoft underground u Dukovan.

Všechny akce vyznačím do kalendáře ( pilně se pracuje na novém tipu).

Na každou akci budu brát chrono pro změření zbraně a můžu i krátkodobě zapůjčit.

Tradičně platí pravidlo, že všichni jezdíme jak to jde ale čím více lidí tím lépe.

Gudran
    Správce

Na Moravu nejedu, je tam holčina, co si na mě zasedla..fakt bych si zas vůbec nezahrál :)

Gudran
    Správce

Co si pamatuji tak holčina byla velmi šťastná, že alespoň někoho zasáhla. Mám taky dojem, že hrála airsoft poprvé :)
    Možné ses jí líbil. Jiné vysvětlení proč tě sundala dvakrát mě nenapadá :)

Gudran
    Správce

Dík veliteli, to jsem potřeboval slyšet! :)

Gudran
    Správce

No jak jen to půje buu jezit jsem s fyzickou na štíru

Gudran
    Správce

No jak jen to půje buu jezit moje fyzička je na4

Gudran
    Správce

Símo a letos to půjde? Třeba loni to moc nešlo. To jak s tím sexem. Já souložím kdy se mi chce, třeba loni se mi nechtělo vůbec :-D ….. To byl vtip Símo

Gudran
    Správce

Zdarec, víceméně vše podstatné již bylo napsáno, už se těším až vyrazím, nicméně to vidím na nějakou aktivitu až v druhé půli února, snad. Co se ještě akcí týče, tak když nebude kde pifat, můžem vyzkoušet akce v Hájku u Bezna u Ml. Boleslavi nebo Klecany, tam je to ale bez registrací stylem kdo dřív přijde ten pife. Tak teď v sobotu si to užijte!:-)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Comments are closed.

Přejít k navigační liště