Shrunk Expand

Sniper Rifle pro Vasaxe

Forum Fatal Victory Výzbroj a výstroj Sniper Rifle pro Vasaxe

Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  VasaX a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

• Autor

Michal
    Správce

Ahoj všichni,

Vasax vzhledem ke svému zdravotnímu stavu shání odstřelovačku s úsťovou rychlostí min. 170 m/s za rozumnou cenu.

Osobně odstřelovačkám moc nerozumím ale tady jsem našel jednu zajímavou. Ještě je nutná optika a nožičky.

https://www.airsoftmorava.cz/airsoftove-zbrane/zbrane-manualni/apm40a3-sniper-rifle-extreme-power-bk-hakkotsu.html

• Téma bylo upraveno před 1 rokem, 5 měsíci uživatelem  Michal.
    • Téma bylo upraveno před 1 rokem, 5 měsíci uživatelem  Michal.

Gudran
    Správce

Hmmm, také by se mi líbila nějaká snipa, ale moc s tím zkušenosti nemám. Osobně se mi dost líbí https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbrane/m82-barrett-sw-02-detail , ale v manualu.

klepil
      Moderátor

S tim by se Venca asi tahat nechtěl:-D

klepil
    Moderátor

Taky se ve snipách nevyznám, bohužel. Nicméně tahle nevypadá špatně a splňuje úsťovku, ale bez optiky https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbrane/odstrelovaci-pusky/m24-military-digital-jungle-sw-04jd-az-170-ms-!-detail

Mají i vicero barevných provedení

• Odpověď byla upravena před 1 rokem, 5 měsíci uživatelem  klepil.

simir
    Účastník

Zdar.Velmi dobrá sniperka je Steier podobná viz .co se líbí Gudranovi.Mohu přivést na akci ukázat.Střílel jsem z ní a nese velmi dobře a tak se mi to zalíbilo,že jsem zkusil tu samou ale opravdickou,no co mám říkat byla prdel.

Termit
    Moderátor

Co tento kanón:
    http://www.airsoftguns.cz/custom-a-k-svd-co2-250-m-s-airsoftguns
    Plus mají tam v sekci odstřelovaček ještě dalších pár pěkných kousků, ty ale nejsou skladem..

Mám od nich celkem brutální upgrade M4 (AEG) a zatím to slouží.

Jinak rozumně výkonnou novou sniperku za rozumnou cenu prostě neseženeš, rozhodně to není stejný, jako pořídit útočnou AEG od Cymy za 3K a být s ní spokojen :)

VasaX
    Účastník

S M-82 a jeho klony běžte někam :-D. Hrozně se to pronese. Navíc to plánuji tahat jako americký sniper v kombu s mou M4.
    Rád bych něco, co trochu ladí s americkou výbavou, tzn SVD asi ne. M24 je fajn. Plus je na ní hormada upgradů.

Tahle ale vypadá zajímavě:
    APM40A3 Sniper Rifle
    Trochu se děsím toho hopu na páčku.

Bez optiky je jich většina, takže počítám s tím, že bych nějakou musel dokoupit :-).

Já nevím, co je lepší. Plynu se trochu bojím, plus se proti němu (oprávněně) docela brojí.
    Manuál je v podstatě vzduchovka, odpadají problémy s motorem a koly a další věci, co AEG sniperkám dělají těžký pořízení (viz jak se ladí Hauserův Ničitel světů…)

Michal
    Správce

Tak před pěti lety jsem ještě s Matem zkoušel “kombo” s SVD a AK 47. Na pohled to vypadá hustě. SVD křížem přes záda a AK vepředu. Pak to ale začalo.

Když jsem vběhl do křoví tak jsem měl po stranách s SVD takovou vůli, že mě křoví zas vrátilo na výchozí pozici. Tak jsem prohodil pozice a dal AK47 na záda a SVD do ruky.
    Bohužel jsem musel sebou rychle seknout na zem a dostal jsem středně velkou ráno do temena od AK47. Navíc se mi zamotaly popruhy a to byl vážně konec.

Od té doby nosím jen jeden kvér.

Každopádně to bylo asi rukama a doufám, že Vasax by to zvládl lépe.

VasaX
      Účastník

Tak třeba já počítám s tím, že chci něco jako M24 právě protože to není hamatná kráva a pomůže mi to se s tím pohybovat. M4 klasicky na závěsu na pupku, s tím že je budu přehazovat, snipu používat v pozici a jinak mít na zádech. Lehat budu když už tak na bok, pokud se budu někde salašit na zakempení, tak tam budu mít čas si M4 odložit, jinak natahovat to 150 péro v leže asi nebude nějaká pohoda, takže to beru tak, že vzhledem k tomu, že se musím hlídat, co se týká akčního pohybu, tak to půjde. Samozřejmě pro někoho se stylem Nikoly by takovéhle uspořádání bylo úplně na hovno :-).

Moje představa je, že se pořád budu držet své role krycí linie, kde budu oťukávat nepřítele snajprou, když půjde do tuhého tak přehodím na M4 a budu klepat AEGem, prostě last stand :D. Uvidím po pár hrách.

VasaX
    Účastník

Zkusil sjem poptat nabídku a jeden cápek z Berouna mi nabízí M24 od CA
    Upgrade:
    Hlaven PDI raven 6.01 510mm + systema gumka,TDC mod+CA komora,hlava válce airsoftpro+uprava,trn z loziskem,pruzina APS Guarden 150,válec ocel černý Airsoftpro,Píst odlehceni Airsoftpro,CA spoustak,Ustovka 205m/s 4x zasobnik + krylon nastrik
    (bez optiky)
    Cena 7000 CZK.

Co na to říkáte? M24 mi stylově sedí, CA je dobrá značka, upgrade vypadá hodně slušně.
    jen pak schrastit optiku, no :-/

Gudran
    Správce

Hmm to zní dost slušně. Zkus o ukecat na 6 litrů, že ještě musíš dokoupit optiku a určitě nemá nožičky :)

VasaX
      Účastník

Nožičky nabídl k tomu :-D
      Ale zkusit to můžu :-)

VasaX
      Účastník

Tak nechal si to projít hlavou a pak zůstal na svých sedmi :-D

hauser
    Moderátor

Co se “softky” z druhé ruky týče, rizika znáš. Ale nemusí to být vždy tak černé :-)
    U té 6.01 hlavně bych se jen poptal jak moc je to mlsné na kulivo. Spíš ve smyslu jestli je v pohodě sehnatelené něco co se v tom neseká. Možná budeš muset trochu víc čistit, ale žádná velká trága to nebude.
    Ideální by bylo si z toho picnout, abys věděl, jestli “nezatáčí”. Když tak se můžem domluvit a sjedem za ním spolu na omrknutí. Optiku na test můžu pučit AChOnGa-4x (čínskej ACOG). UTGčko se mi nechce z evolution sundavat, ale páč hledám něco s jemným křížem (až budou prachy), asi by mi to nakonec nevadilo.

• Odpověď byla upravena před 1 rokem, 4 měsíci uživatelem  hauser.

VasaX
      Účastník

No to jsem se ptal, říkal, že to krmí BLSkama.
      Optiku na vyzkoušení podle mě bude mít, je to nějaký AS sniper, souděp odle fotek na Facebooku, podle mě si koupil něco novýho (posílal fotku a psal, že je to bez té optiky, že tu má na jiné zbrani) :-D.

• Odpověď byla upravena před 1 rokem, 4 měsíci uživatelem  VasaX.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Comments are closed.

Přejít k navigační liště